matiapag

info o ľuďoch na našom diskusnom fóre

Poslaťod matiapag » Uto 10. Dec 2013 12:35:30

Caute, volam sa Matus K., celkom aktivne sa zapajam aj do diskusie na stranke, take je dost mozne, ze uz teraz ma za moje nazory neznasate ;D Velmi rad diskutujem o androidoch a technologiach vseobecne a som naozaj velmi rad, ze mojandroid sa spojil s tymto forom (o ktorom, priznam sa, som nevedel ani ja) a dal tak moznost vsetkym diskutovat ovela otvorenejsie a hlavne organizovanejsie. Aj preto pevne verim, ze tu bude ta diskusia ziva a budem sa moct vela veci dozvediet :) Co sa mojej vybavy tyka, tak som VELMI HRDYM vlastnikom HTC One a tabletu Nexus 7 (2013). Som teda aj velkym fanusikom androidu a rovnako tak vasnivym uzivatelom, takze ak by ste sa chceli o tych dvoch zariadeniach cokolvek spytat, kludne piste :) Dopredu chcem ale povedat, ze nemam rootnute ani jedno, kedze obidve bezia absolutne bezchybne, stock android mam velmi rad a Sense rovnako :) Je ale mozne, ze HTC v dohladnej dobe podstupi tento proces, kedze mi tam v poslednej dobe vyskakuje proces s nazvom HTC Checkin, ktoreho sa neviem zbavit a celkom slusne zerie bateriu (priemerne 15% celkovej spotreby) a zatazuje procesor (okolo 14%)..
matiapag
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod PetoG » Uto 10. Dec 2013 15:29:06

Vitaj, aj ja som tu novy :-)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Obrázok užívateľa
PetoG
kapitán
kapitán

mobil: LG G4
tablet: Galaxy Tab S2

Poslaťod matiapag » Pon 27. Jan 2014 13:37:13

Hello, chcel som len dat vediet, ze ten proces (HTC Checkin Service) sa mi nepodarilo odstranit ani po rootnuti telefonu, musel som nakoniec vymenit celu rom :) Momentalne som si flashol ViperOne 4.3.0 a je to uplna parada, uz sa asi nikdy ciac nevratim k stock :)
matiapag
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Späť na Ľudia

TOPlist