Kde kúpiť?

Poslaťod Tomek21 » Str 28. Dec 2016 16:02:45

Chystám sa manželke kúpiť tento telefón a neviem sa rozhodnúť, že kde kúpiť. U operátora mám možnosť získať naň bonus (o2), ale nerád by som to využíval, nakoľko neviem, či nebudem od nich odchádzať a nerád by som to potom doplácal a predsa len, ten telefón cez operátora vychádza celkom predražene.
Ďalej som pozeral naše klasické elekrá v Nay elektrodome ho teraz majú v akcii http://www.letakomat.sk/nay-elektrodom/aktualny-letak-62/?page=4 to zvažujem, že by som možno aj využil, je to celkom fajn cena a predsa len známe elektro, takže predpokladám, že sa nemusím báť problémov s prípadnou reklamáciou alebo podobne.
Ešte som pozeral aj rôzne e-shopy napr shopie.sk, ale tam nakoniec vychádza momentálne drahšie ako v tom nayku, keďže tam ho aktuálne dali do akcie.
Nájdem ho ešte niekde lacnejšie, napríklad v nejakom menej známom eshope, ale zas nie nejakom pochybnom, aby nebol prípadne problém s reklamáciou alebo sa za tých 141€ ho oplatí kúpiť a zobrať ho z toho nay?
Tomek21
zelenáč
zelenáč

mobil: honor 7
tablet:

Poslaťod brm » Str 28. Dec 2016 16:14:40

Ak bola manželka celý rok zlá, tá Nayka je určite momentálne najlepšia voľba:
http://mobilne-telefony.heureka.sk/leno ... dual-sim/#

Ak však bola manželka dobrá, priplatil by som jej niečo lepšie.. aspoň Huawei P8lite. Nie je to Lenovo a ani Mediatek.. porozmýšľaj.

:)
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Poslaťod Stano36 » Str 28. Dec 2016 16:33:02

Tiež spravím takú malú anti kampaň na Lenovo.
Mal som tú česť vyskúšať Vibe S1 lite a už po preinštalovaní sa mi zdalo že odladenie systému nebolo podľa mojich predstáv.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod Tomek21 » Pia 30. Dec 2016 10:32:00

brm píše:Ak bola manželka celý rok zlá, tá Nayka je určite momentálne najlepšia voľba:
http://mobilne-telefony.heureka.sk/leno ... dual-sim/#

Ak však bola manželka dobrá, priplatil by som jej niečo lepšie.. aspoň Huawei P8lite. Nie je to Lenovo a ani Mediatek.. porozmýšľaj.

:)

No manželka bola dobrá, tá si nedovolí byť zlá, to skôr ja som ten, čo občas pohnevá. takže ten tel. má byť také menšie žehlenie si ;-) A čo také konkrétne je zlé na tom tel? Nechcel som jej kupovať zas niečo zbytočne predražené nakoľko pri jej nárokoch na používanie mi to prišlo zbytočné, takže ten lenovo mi príde taká zlatá stredná cesta, prípadne ak tak niečo lepšie v podobnej cenovej hladine by ste mi vedeli odporučiť, ešte by som to možno zvážil.
Tomek21
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod brm » Pia 30. Dec 2016 11:23:09

Ja osobne by som doplatil aspoň na Huawei P8 lite
http://mobilne-telefony.heureka.sk/huaw ... dual-sim/#
Všetky "bezpečné" obchody ho majú za 189€.. Datacomp, Alza, Hej, Nay.. takou zlatou verziou by si si u nej určite všetko vyžehlil a možno by si dostal aj nejakú odmenu navyše!
https://www.nay.sk/huawei-p8-lite-dual-gold

:P

S tými lacnými Lenovami sú len starosti.. popozeraj fóra, všade len samé sťažnosti a viď aj Stanovu skúsenosť priamo s týmto mobilom.
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Poslaťod verny94 » Pia 30. Dec 2016 17:54:04

Naprosty souhlas s brm. Lenovo jako telefon NE.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod Tomek21 » Uto 03. Jan 2017 9:00:09

Nad huawei som uvažoval, ale manželka mala predtým huawei, síce tiež len taký lacnejší a povedala, že huawei už nikdy v živote nechce, preto som rozmýšľal nad tým lenovom, že by mohla skúsiť, všimol som si na nete, že je veľa zlých recenzíí na ten tel, ale taktiež som si všimol, že drvivá väčšina je od nášho mužského pokolenia a taktiež aj známa ho má a si ho pochvaľuje, čiže neviem asi sme my chlapi moc nároční alebo ako si to vysvetliť neviem :D Riskol som to s ním, štvrtok má manželka narodky, tak uvidíme čo povie a aká bude reakcia, dám potom vedieť :D
Tomek21
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod verny94 » Uto 03. Jan 2017 9:23:17

Jestli ti byla schopna nadavat za huawei tak za lenovo tě zabije :-)
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod MaxCore » Uto 03. Jan 2017 11:56:37

Jedno Lenovo mám teraz na štvrtej reklamácií a Lenovo nekúpim už nikdy viac. Keď si už kúpil to Le(ni)novo tak držím palce a pevné nervy :D . Celá rodina vlastníme Huawei/Honor a sme zatiaľ veľmi spokojní a nad iným mobilom ani neuvažujem :) (Low-endový výkonný Honor 4C).
Samsung Galaxy Y, Motorola Motoluxe XT615, Honor 4C, HTC U Ultra
Obrázok užívateľa
MaxCore
Moderátor
Moderátor

mobil: HTC U Ultra 64GB Blue
tablet:

Poslaťod MaxCore » Uto 03. Jan 2017 11:59:51

Huawei už s novými lacnými modelmi je na tom oveľa, oveľa lepšie. Sú už dokonalo odladené. ;)
Samsung Galaxy Y, Motorola Motoluxe XT615, Honor 4C, HTC U Ultra
Obrázok užívateľa
MaxCore
Moderátor
Moderátor

mobil: HTC U Ultra 64GB Blue
tablet:

Ďalší

Späť na Lenovo Vibe S1 lite

TOPlist