Lenovo A328 nejde zapnúť kvôli nedostatku miesta

Poslaťod logankeller » Uto 16. Dec 2014 19:16:38

Čaute.

Doteraz som bol s týmto mobilom vcelku spokojný a nemal som žiadne vážnejšie problémy. Ale dnes som si chcel v Spotify sprístupniť nejakú hudbu offline, lenže ten zaplnil internú SD kartu tak, že sa nedala zapnúť žiadna aplikácia a po reštarte už mobil nejde vôbec. Proste tehla.

Mal som samozrejme nastavené ukladanie médií na externú 32GB SD kartu, ale toto platilo zrejme len pre fotoaparát.
NEMAL som ROOT.

Viem, že KitKat má nejaké obmedzenia SD kariet, ale že budú až takto morbídne, som nečakal. Príde mi to tak, že väčšina mobilov s menej ako 8GB internou pamäťou sa v otázke multimédií s KitKatom posunula o 5 rokov dozadu.

Späť k téme. Dá sa s tým niečo robiť?
logankeller
zelenáč
zelenáč

mobil: Xiaomi Hongmi
tablet:

Poslaťod Stano36 » Uto 16. Dec 2014 19:32:44

Skús factory reset cez recovery.
Vypni mobil , vyber SD kartu
Zapni mobil a keď zavibruje stlač a drž tkačítko hlasitosti hore až kým sa ti neobjaví výkričník.
Tlačítkom hlasitosti naviguj na factory reset , zapínacím potvrdzuješ , ukončíš reboot now
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod logankeller » Uto 16. Dec 2014 19:38:39

Díky za rady, lenže som ešte zabudol spomenúť, že nefunguje ani žiadna dvoj a troj kombinácia tlačidiel a mobil sa ani len nesnaží dostať aspoň na Lenovo obrazovku. Proste nič. Keď ho pripojím na USB, je len počuť Windows zvuk a nič viac sa nedeje.
logankeller
zelenáč
zelenáč

mobil: Xiaomi Hongmi
tablet:

Späť na Lenovo

TOPlist