Lenovo A5000

Poslaťod patrikckcs » Pon 21. Nov 2016 9:22:21

Ahojte. Mam MT Lenovo A5000. Telefon je na 2 SIM karty. Hlavny problem: je pomaly, stale zamrzava, pocas hovoru kedykolvek zmizne signal. Ked zamrzne, neda sa s tym nic spravit: nereaguje na tlacitko vypnutia, na nic. Kedze ma zabudovanu bateriu, neda sa ani takto vypnut, takze nezostane mi nic ine, len cakat par minut, kym sa preberie k zivotu. Casto sa mi stava, ze ani pocas ma nepocuje druha strana, kolise kvalita mojho hlasu. Mobil vlastnim 1,5 roka. Nedavno som spravil uplnu aktualizaciu systemu, obnovu tovarenskych nastaveni, vymazal som vsetky programy, ktore by mohli zabrat vacsiu pamat: GPS navigaciu, prekladac, hry atd., takze mobil pouzivaj aj tak naozaj len na telefonovanie a na Viber cez net. Pred tym som mal novsi model Lenovo A 6000, a ktorym som mal podobne problemy, preto som si kupil starsi.
Zial asi zle. Viete mi poradit? Oplati sa to reklamovat, kedze je to este v zarucnej dob? V pripade Lenovo A 6000 mi reklamaciu neuznali. Kupil som si Lenovo kvoli 2 SIM kartam. Co si mam vybrat radsej iny model, resp ineho vyrobcu a tento si zahodit do kosa?
patrikckcs
zelenáč
zelenáč

mobil: Lenovo A5000
tablet: Prestigio

Poslaťod brm » Pon 21. Nov 2016 14:37:35

Keď ti zamrzne mobil, treba podržať tlačidlo Power na 10 sek a mobil sa reštartuje...

Neverím, že ti uznajú reklamáciu, ale treba skúsiť. Každopádne sa radšej popozeraj po iných značkách.. Huawei, Xiaomi... a lowendom od Lenova sa vyhni...
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Späť na Lenovo A6000

TOPlist