Telefón 300 EUR

Poslaťod novice » Sob 06. Aug 2016 10:13:14

Ahojte,
plánujem si kúpiť nový telefón s androidom ale neviem sa celkom rozhodnúť. Chcem aby mi telefón vydržal 2 roky, chcem sa na ňom občas zahrať hru a neobmedzovať sa, preto by som chcel aby mal telefón ako taký výkon, Full HD displej, 3gb ram, android 6, obstojný fotoaparát, pokiaľ možno čo najlepšiu konektivitu a nechcem aby to bol čistý plasťák.
Pri cene do 300 eur som zvažoval tieto telefóny.

Honor 7, Huawei P8, Sony xperia Z3
Honor mi asi najmenej vyhovuje dizajnom a spolu s Huawei som čítal že majú pomerne slabý grafický čip. Honor má taktiež snímač odtlačkov prstov ale nejako na tom asi nebazírujem. Huawei P8 má krásny dizajn +vraj aj pri menej pixeloch lepší fotoaparát ako honor, ale zase aj nič moc baterku. Sony je zase dvojročný model a nejaké jeho extra slabiny nevidím, asi hlavne to že je celý zo skla.

Nápady na nejaké iné telefóny? Ktorý z troch menovaných by ste volili vy?
Vďaka za rady :)
novice
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod verny94 » Sob 06. Aug 2016 15:51:22

Jak Z3 tak P8 jsou dobré kousky. Ještě můžeš kouknout na LG G4.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod Stano36 » Sob 06. Aug 2016 16:15:40

Honor 7 a Huawei P8 sú +- rovnaké a majú aj veľkú šancu dostať Android 7. Čitačku odtlačkov by som bral ako veľké plus, je to dosť návykové ale v ostatnom okrem batérie prevláda Huawei P8. Fotoaparát podľa recenzií bude mať lepší Huawei P8 kvôli OS.
Sony už stráca jeden rok a ďalšiu aktualizáciu na Android 7 asi nedostane ak tí to nevadí kľudne môžeš vybrať Xperiu Z3.
Na zváženie by si mohol zaradiť aj Xiaomi Redmi Note 3 Pro ktorý síce ešte Marshmallow nemá ale ho určite dostane.
Veľmi som tí nepomohol , skôr viac domotal . Výber ostáva na tebe.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Samsung Galaxy Tab S7 +

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist