Kvalita signálu

Poslaťod Commik » Str 21. Okt 2020 9:40:44

Ahojte, zakladám túto tému nakoľko so nenašiel nič podobné. Kvalita signálu je niečo čo som donedávna pokladal, že +/- je u všetkých značiek a typu telefónov rovnaké. Mal som za to, že voľba operátora s kvalitným pokrytím by mala byť dostačujúca. Asi názor ako mám ja ma väčšina užívateľov podobný. A preto všetci recenzenti telefónov prestali túto tému riešiť. Nebyť tohto leta asi by som si to myslel stále, dovolenkoval som v oblasti s horším signálom kde moje Xiaomi Redmi 7 Note na Telekome nebolo schopné fungovať na internete, hovorím si dobre je tu zlý signál, avšak na dovolenke som nebol sám a bol tam so mnou aj bratranec s tým istým operátorom ako mám ja ale namiesto Xiaomi mal iPhone SE a s plným signálom 4G. Nakoľko nie som fanúšik iPhone začal som zisťovať, ktorý Android má najlepšiu anténu a zistil som že tento údaj nikto nerieši. Predpokladám, že si toho všimlo aj Xiomi a začalo šetriť na anténach telefónov, pretože to proste nikto nerieši :) Myslím si že najdôležitejšia funkcia na telefóne je ešte stále telefonovanie a keď sa s telefónom nikam nedovolám je mi proste na nič. Nakoľko začínam riešiť nákup nového telefónu, obraciam sa Vás s prosbou aké máte skúsenosti so svojimi telefónmi, čo sa týka kvality signálu v oblastiach s horším pokrytím? Ďakujem vopred za každý názor.
Commik
zelenáč
zelenáč

mobil: Xiaomi Redmi 7 note
tablet:

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist