Aký vhodný mobil?

Poslaťod vlado62 » Ned 14. Aug 2016 18:36:57

Dobrý, chcel by som som sa opýtať ohľadom telefónov Lenovo (Mám Lenovo Notebook a tablet).
Vyhovoval by mi (napr. A7010 ) na základe parametrov a recenzií na Youtube, ale niektoré recenzie od užívateľov sú typu "len nie Lenovo..." Chcem sa teda opýtať v čom sú také zlé, že sa neodporúčajú (niektorí ich chvália). Zaujal ma aj Huawei P9 lite, ale mám obavu, že či nebude 16GB málo a tiež Honor 8, ale ten nie je známe, kedy príde do predaja. Vie niekto príp. poradiť inú značku - hľadám dobrú baterku, ideálne 3GB RAM a 32GB pamäte a uhlopriečku 5-5,5", skôr duál, v cene max. 300€.
Ďakujem za príp. rady a informácie.
vlado62
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S4, Honor 6x
tablet: Lenovo Yoga 2

Poslaťod brm » Pon 15. Aug 2016 7:59:54

Tiež patrím medzi ľudí, ktorí Lenovo veľmi nemusia. Čo sledujem fóra, práve s Lenovom majú ľudia problémy, cudzie aplikácie, ktorých sa nevedia zbaviť ani po hard resete a podobne. Sám mám tablet Lenovo, má 2GB ram, ale je to sekátko akoby to malo ledva 1GB. Navyše Lenovo dáva Mediatek, ktorý ja osobne tiež veľmi nemusím.

Asi by som radšej dal prednosť Huawei, aj keď to ich prostredie zase nie je bohviečo. Ale je to asi vec zvyku. Tých 16GB je podľa mňa v pohode, pokiaľ neplánuješ zapratať mobil hrami a filmami. Na bežné aplikácie + jedna offline navigácia je podľa mňa v pohode.. samozrejme, fotky a videá si pravidelne budeš zálohovať mimo mobil, aby si o ne v prípade straty alebo poškodenia mobilu neprišiel.

:)
Samsung S20 | Samsung S8+ | OnePlus3 | LG G2 | HTC One S | Huawei M2 10.0 WiFi

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S20 128GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist