Dvojitý poklep

Poslaťod Rampelnik » Štv 26. Mar 2020 20:54:21

Tak jsem to zkusil , kupodivu se mi to podařilo, což je neskutečné samo o sobě ...
Zdrojem je XDA, dovolím si vycucnout jen podstatně věci:
-je třeba root a vhodný explorer, já pouzivam Solid Explorer z Play store, jednoduchý a zadara :)
- Explorerem najdete slozky "build.prop", je zcela dole. otevřete textovým editorem, a najdete "ro.config.hw_easywakeup = false", tu třeba změnit hodnotu false na "true". Potvrdit změnu, pro jistotu se vraťte a zkontrolujte uležení změny.
- běžte do directory "system / emui / base / xml", otevřete slozky "hw_easywakeupmotion_config.xml" pomocí textového editoru. Hned někde na začátku najdete "EasyWakeupMotion name =" Double_Touch "support =" 1 "value =" 0 "flag =" 0 "keycode =" 131 ", tu třeba jen změnit value na" 1 ". Potvrdit změnu, připadne znovu zkontrolujte ulození změn. Restart a pak byste měli měli mít v menu Inteligentní pomoc v kolonce Ovladani pohybem Dvojite poklepáni zapnuto. a je vymalováno :D

Jinak originální návo-https://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/how-to/guide-how-to-enable-double-tap-to-wake-t3426809
Obrázok užívateľa
Rampelnik
zelenáč
zelenáč

mobil: Huawei nova 3,S5 mini
tablet:

Späť na Huawei P9 lite

TOPlist