htc one m7

Moderátor: Jacho

Poslaťod francis » Ned 07. Feb 2016 19:25:23

Zdravim Vas. Mam htc one m7,rootnuty,s custom rom, android 4.4.4 Chcem si nainstalovat novu rom,s android 5.1.1 alebo 6.0 Mam dve otazky. 1. Ak si budem chciet zmenit custom romku,na baze android 5 alebo 6, musim ju vzdy instalovat sposobom cez PC-bootloader-boot.img-atd ? 2. Ak by som sa chcel vratit spat,na android 4.4.+ aky je postup? Ak mi niekto z Vas poradi,budem velmi vdacny,
francis
zelenáč
zelenáč

mobil: htc one m7
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 07. Feb 2016 20:08:50

Root existuje S-ON a S-OFF, manipulácia z S-OFF je jednoduchšia ale je spoplatnená (cena 25 dolárov )
Keď máš S-ON a chceš aktualizovať z Kit Katu na Lollipop musíš aktualizovať hboot nainštalovaním firmware alebo aktualizovať celý systém . K takýmto úkonom je PC potrebné
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod francis » Pon 08. Feb 2016 19:18:11

Vážim si Vašu rýchlu odpoveď a ochotu,ale ak budete mať čas a vôľu,mohli by ste to trochu rozviesť. Vopred ďakujem.
francis
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 08. Feb 2016 20:06:53

Ja by som tí odporučil aktualizovať na Lollipop . Je to posledná oficiálna aktualizácia a iná už asi nebude.
Bootloader si odomykal sám? Máš odložený Unlock_code.bin ?
Napíš mi výpis ktorý dostaneš fastboot getvar all , potrebujem to k identifikácii zariadenia aby som našiel správnu RUU.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

Poslaťod francis » Uto 09. Feb 2016 17:26:56

Ospravedlňujem sa za včerajšiu odmlku,ale popravde ,takú promptnú odpoveď,som nečakal(som v nemom úžase) Nie som taký zdatný a tak ti neviem poslať tú časť bin code,o ktorú si ma žiadal.Ak mi poradíš,ako na to,urobím to. A tento postup,nie je správny? (stiahnuté s prekladom) Krok 1 - Stiahnutie CM13 Android 6.0.1 ROM pre HTC One k počítaču a extraktu boot.img . Zo súboru zip zvlášť Stiahnite si Google Apps rovnako.
Krok 2 - Pripojenie a pripojiť svoj ​​HTC One USB (váha) pamäte v počítači pomocou USB kábla.
Krok 3 - Teraz kopírovať / vložiť stiahnutý Android 6.0.1 ROM zips a zips súbory Google Apps na SD kartu. Uistite sa, že sú súbory v koreňovom adresári SD karty (nie v ľubovoľnej zložky).
Krok 4 - kopírovať / vložiť do boot.img súbor do android-SDK windows \ platform-tools adresára.
Krok 5 - vypnite telefón.
Krok 6 - Teraz sa dostať do bootloader / fastboot režimu. Zapnutí telefónu, zatiaľ čo stlačením a podržaním Volume Down + Power tlačidla.
Krok 7 - Potom, čo v režime fastboot (na telefóne), prejdite na Android SDK windows \ platform-tools adresára (na počítači) a otvorte príkazový riadok (Shift + kliknite pravým tlačidlom myši> Otvoriť príkazového riadka).
Krok 8 - Zadajte nasledujúci príkaz a stlačte Enter.
fastboot blesk boot boot.img
Krok 9 - Potom, zadajte nasledujúci príkaz a stlačte Enter.
fastboot reštart
Krok 10 - Postupujte podľa navigačných pokynov na obrazovke. Vyberte zavádzač a potom ísť do zotavenia. Alternatívne, prečítajte si toto: Ako prejsť do režimu zotavenie na akomkoľvek telefóne Android .
Poznámka: Ukážky ClockworkMod Recovery môžu meniť novej verzie sú uvoľňované.
Krok 11 - Akonáhle ste v ClockworkMod Recovery vyberte vykonajte úplné vymazanie dát výberom "vymazať dáta / Factory reset", ako je uvedené nižšie. Pomocou tlačidla napájania vyberte všetko v režime zotavenie.
ROM-Install-CWM-Recovery-1
Krok 12 - Potom vykonajte cache otrieť výberom "vymazanie vyrovnávacej pamäte oddiel" ako môžete vidieť na obrázku nižšie.
ROM-Install-CWM-Recovery-2
Krok 13 - Teraz je voliteľná, ale odporúča sa vykonať vymazanie vášho Dalvík medzipamäte rovnako. Nebudete sa dostať do spúšťacie slučky alebo iných chýb. Od obnovy Cwm, choďte na "pokročilý" a vyberte "utrite Dalvík medzipamäte".
ROM-Install-CWM-Recovery-3
Krok 14 - Potom sa vráťte do hlavnej obrazovky obnovy a vyberte "Inštalácia zips z SD karty".
Krok 15 - Teraz zvoľte "vybrať zips z sdcard". Používanie vášho tlačidlami hlasitosti, prejdite na Android 6.0.1 ROM zip súbor, ktorý ste skopírovali na SD kartu a vyberte ho pomocou tlačidla napájania. Potvrďte inštaláciu Na ďalšej obrazovke a postup inštalácie by mala začať hneď.
Google Apps: Opakujte vyššie uvedený krok pre zip súbor GAPPS rovnako a nainštalovať do telefónu.
Krok 16 - Po dokončení inštalácie, prejdite na "+++++ +++++ Go Back" a reštartovať telefón výberom " reštartovať systém teraz " z ponuky obnovy, ako je znázornené nižšie.
ROM-Install-CWM-Recovery-5
Vaša One sa spustí a hneď to môže trvať asi 5 minút zaviesť na svojom prvýkrát. Takže, čakajte prosím.
A je to! Váš Človek by mal mať teraz CM13 Android 6.0.1 Marshmallow vlastné ROM nainštalované vo vašom telefóne! Prejdite na Nastavenie> O telefóne overiť.
Hit +1 alebo RÁD , aby nám vďaka!
Bavte sa s ňou hrať! Ak máte nejaké problémy, prosím, oheň je v komentári nižšie!
Strany: Page 1> Strana 2>

Súvisiace príspevky
Aktualizácia HTC One (M7) na Android 6.0.1 AICPA Marshmallow vlastné firmware
Aktualizácia HTC One (M7) na Android 6.0.1 crDroid Marshmallow vlastné firmware
Aktualizácia HTC One (M9) na Android 6.0.1 CandySiX Marshmallow vlastné firmware
Aktualizovať HTC One (M8) na Android 6.0.1 Vzkriesenie Remix Vlastné ROM Marshmallow
Aktualizácia HTC One (M9) na Android 6.0.1 crDroid Marshmallow vlastné firmware

autor

Meno: Saad Khan
Bio: geek, ktorý sa premenou na softvérový inžinier postupne. Radi čítať a písať Recenzia / tutoriály o gadgets a nové tech materiál. Napísal 1263 sprievodcov a ďalších príspevkov.

Posledné príspevky:

Nainštalovať Android 6.0 LeeDroid na HTC One (M9) Marshmallow vlastné firmware
Ako opraviť Push Oznámenie na serveri Twitter pre Android
Samsung Galaxy S7 a S7 hrana na plochu deravý Pred Oznámenie
Traťové TV Show epizódy pomocou radov Guide App
Samsung Galaxy S7 hrany finálny dizajn Priesaky
Priamy APK súbory Android:

Chyba: Krmivo má chybu alebo nie je platný

Najnovšie Android aplikácie a hry:

YouTube 11.04.55 APK pre Android - Priamy Download Link
Trulia 7,3 APK pre Android - Priamy Download Link
Wink 4.1.0.14 APK pre Android - Priamy Download Link
Spánok ako Android 20151221 APK pre Android - Priamy link na stiahnutie
LinkedIn 4.0.25 APK pre Android - Priamy Download Link
Prezrite si Viac ...

aplikácie pre Android
Android Tipy / triky
Nástroje pre Android
Ďakujem za ochotu !
francis
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod Stano36 » Uto 09. Feb 2016 18:33:29

Musíš si aktualizovať mobil na novšiu verziu Androidu , ináč tí nemusí správne fungovať CM 13.

Bootloader si odomykal ty?
Vieš pracovať bz príkazovým riadkom.?
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

Poslaťod francis » Uto 09. Feb 2016 19:49:10

Odomykal som ho sám,s príkazovým riadkom pracujem,podľa návodov na internete
francis
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod Stano36 » Uto 09. Feb 2016 19:54:00

Ok, tak určite máš Unlock kód ktorý si dostal z www.htcdev.com

Spravíme tú aktualizáciu na Lollipop?
Skopíruj tabuľku ktorá sa ti objaví
fastboot getvar all
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

Poslaťod francis » Uto 09. Feb 2016 20:00:23

A je postup inštalácie,ktorý som Ti uviedol, správny,a mal by fungovať? Vďaka
francis
zelenáč
zelenáč

tablet:

Poslaťod Stano36 » Uto 09. Feb 2016 20:09:51

Návod je správny keď si ho našiel pri romke ale ako dobrí písal, nemusí správne fungovať zo staršou verziou Androidu ktorý aktuálne máš.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

Ďalší

Späť na HTC One (M7)

TOPlist