HTC Desire HD

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 1:35:19

neboj sa, ja som nan tiez mesiac cakal, nakoniec mi prisiel z nemecka. ani sa necudujem, ved si zober ze krajiny ako nemecko a francuzko maju odber obrovsky a na trhu nieje nic co by mu vykonom konkurovalo. ked si to este porovnas s nexus S, tak by sa dalo dlho polemizovat ktory je lepsi...
maurice

Poslaťod Atmo » Uto 07. Dec 2010 1:40:01

to si ho objednaval z nejakeho nemeckeho eshopu? a ako budes riesit reklamaciu ak by sa nieco pokazilo?
HTC Desire HD
Obrázok užívateľa
Atmo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 1:43:28

nemam ho z eshopu a o moju reklamaciu sa ty nestaraj 8-)
maurice

Poslaťod Atmo » Uto 07. Dec 2010 1:44:40

ja sa nestaram ja sa len informujem..lebo prave kvoli tomu nechcem kupovat napriklad z ciech alebo tak
HTC Desire HD
Obrázok užívateľa
Atmo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 1:45:35

no tak prave tomu je najlepsie to kupovat tu, alebo niekde kam mozes lahko a lacno vycestovat kvoli reklamacii. ale ako sa tak na ten DHD pozeram, neviem co by sa na tom dalo chciet reklamovat..
maurice

Poslaťod Atmo » Uto 07. Dec 2010 1:47:39

no verim tomu ze na takom mobile sa len tak nieco nepokaji :) pre kazdy pripad je ale dobre na to mysliet..mozno pozriem este madarsko to nemam tak daleko od hranic :)
HTC Desire HD
Obrázok užívateľa
Atmo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 1:50:07

ale ked si to tak vezmes, tak vecsina internetovych obchodov reklamuje mobily tak isto, ako ich predava. sam som bol v jednom osobne a chlapik zdvihol telefon a zenska mu povedala ze ma nieco s mobilom a on jej povedal nech to zabali do krabice v ktorej to kupila, napise na papier co s tym je, zabali a posle do predajne, oni jej zavolaju co s tym je, ci je to na reklamaciu alebo to zaplati a poslu jej to naspat. za postovne toho hadam zase az tak moc nezaplatis a ked to fakt chces hned teraz,....
maurice

Poslaťod k0nko » Uto 07. Dec 2010 9:39:47

sorry ale musim reagovať :lol: :lol:

"a na trhu nieje nic co by mu vykonom konkurovalo" ..... Maurice nefandi si moc 8-)
k0nko

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 9:56:42

videl si benchmarkove testy? dnes alebo zajtra vyjde recenzia, budes to tam mat oranzove na ciernom aky je rozdiel medzi DHD a vsetkymi ostatnymi modelmi, tabulku vedie Nexus One a DHD je vykonnejsi o polovicu :lol:
maurice

Poslaťod k0nko » Uto 07. Dec 2010 11:08:01

ahaaa ty maš namysli vykon po kupe :lol: ,, tak to je jasne, ale ked je clovek sikovny a neboji sa experimentovat tak si nahra do tel, nejaku upravenu Romku a pak ten telefon frči jak stihačka :lol: .. ale to je zas už na inu diskusiu ;)
k0nko

PredchádzajúciĎalší

Späť na HTC Desire HD

TOPlist