HTC Desire HD

Poslaťod geforce85 » Str 24. Nov 2010 21:59:17

1.Vydrz baterie
2.Ako sa s tym telefonuje
3.Hlasitost vyzvanania
4.Spracovanie ale to myslim ze htc JE DOST NA VYSOKEJ UROVNI
HTC DESIRE
16GB SDHC class 6
CM 7 A2SD
ADWLauncher EX
Obrázok užívateľa
geforce85
budovateľ
budovateľ

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Štv 25. Nov 2010 10:30:18

1. vydrz baterie je vzhladom na to, ze sa bud hram angry birds alebo pocuvam hudbu so zapnutym virtual surround sound(co je uplny zazitok) dost chaba, po prvom nabiti sa mi ho podarilo odpalit za nejakych 10 hodin ale mal som pri tom zapatu stale wifi a podsvietenie na max, v podstate som ani v skole nebol, len som sa na tom hral a pocuval hudbu. skusim od teraz trosku setrit a uvidim co to spravi.

2. telefonuje sa s tym vyborne, pokial nema clovek problem s tym, ze to ma na sirku skoro 6 cm, je to v pohode, nieje to vobec tazka tehla, je tenky a super padne do ruky lebo je na okrajoch mierne zabulateny a pri prilozeni k uchu sa vypne displej, pri odtiahnuti od hlavu sa zase zapne, aby sa dal zlozit hovor, fakt vychytane ;)

3. hlasitost vyzvanania zavisi od toho, v akom si prostredi, ked to das na max a si v tichej miestnosti, tak ti to az tak nereve, ale ked si niekde v buse, tak to je fakt pocut, navyse pokial s nim par sekund nepohnes alebo ho mas niekde vo vrecku v tme, zacne zvonit hlasnejsie a ked ho chytis do ruky, tak stichne a ked ho polozis dolu displejom, tak by mal prestat zvonit uplne aj vibrovat, ale to som zatial neskusal, mam pocit ze ked zapne dolby mobile alebo SRS, tak to aj znovi hlasnejsie, ale kvalita reproduktoru nieje nijak oslniva, hra sice velmi pekne a cisto, ale viac menej len vysky, hudba sa z toho urcite pocuvat neda

4. spracovanie je excelentne, ten velky kus hlinika, ktory tvori v podstate telo a hlavnu konstrukciu je velmi pevny, ked vyberiem baterku, tak sa vobec neprehyba ani pri vyssom tlaku, je skratka uplne tvrdy. este mi to nepadlo na zem, ale nepredpokladam, ze sa to rozpadne. co sa tyka tych zadnych casti, ktore su z ineho materialu, tie trosku nesedia, to mi uz povedali 2 ludia ktori ho mali skor ako ja, ale je to zalezitost niekolko desatim milimetra a na kazdom jednom kuse nesria rovnako. a je to vidno az ked sa pozries z blizka, ale tie krity perfektne sadaju a vobec sa nehybu, nevrzgaju, takze si myslim ze to bude skor chyba konstrukterov, ako chyba vyroby. vsetko ostatne vratane displeja mi pride uplne v pohode,trosku mi vadi ta koncovka na usb kabel, som zvyknuty na klasicku htc, ta posobila na pohlad masivnejsie. horne tlacitko na zapinanie je uplne skvele, som sa bal, ze ked budem mat sluchadla v jacku(dolu), tak sa mi vo vracku bude zapinat, ked bude dolu hlavou, ale nie, ta hrana co je pri nom je dlhsia a skor mam problem ho stlacit ked chcem. tlacitka hlasitosti su trochu divne, minus reaguje asi 0.5cm od konca a plus uplne na konci, ked to stlacim v strede, tak to stlaci obe naraz (??). cely displej je strasne jemny, uplne citlivy, co neviem ci je vyhoda alebo nevyhoda, niekedy sa to stlaci bez toho, aby som sa toho dotkol(subjektivny pocit) staci ze sa priblizim prstom.
ked chces ale vediet ci je na tom nieco vyslovene zle, tak by sa dalo polemizovat asi len o tej hlasitosti
maurice

Poslaťod k0nko » Štv 25. Nov 2010 10:37:18

k tomu bodu 2: to ked si pri hovore prilozis telefon k uchu a zhasne display, to myslim ma kazdy android :), teda minimalne moj SGS isto :D
k0nko

Poslaťod maurice » Štv 25. Nov 2010 10:58:52

no ja som to este na inom nevidel, teda sgs som v ruke nemal a na mojom hero som si to nevsimol, lebo ten mal HW tlacitka na polozenie hovoru a tak, ale na desire hd ked vypne displej, tak fakt nemozes nic robit, lebo vsetko su dotykove a pri vypnutom displeji nefunguju

kazdopadne android rocks! :lol:
maurice

Poslaťod geforce85 » Štv 25. Nov 2010 15:30:29

asi mas na myslel proximity sensor ten som uz mal na HTC touch pro
je to super vec na vykecavanie sa cez telefon aspon tak nezere baterku
HTC DESIRE
16GB SDHC class 6
CM 7 A2SD
ADWLauncher EX
Obrázok užívateľa
geforce85
budovateľ
budovateľ

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Pia 03. Dec 2010 10:22:23

pozeral som to a neviem ci je to ono, neviem si predstavit ako to moze fungovat, ale niekedy ho len milimeter dam od ucha a displej sa zapne, ale este sa mi nestalo, ze by som uchom spustil hornu listu. stalo sa mi ale, ze ked som telefonoval so sluchadlami (nie handsfree) tak sa mi po minute vypol displej a nemal som ako zrusit hovor :lol:
maurice

Poslaťod geforce85 » Pia 03. Dec 2010 17:18:42

proximity sensor (fotobunka)
z elektroniky elektronicka suciastka reagujuca na svetlo
pokial na proximity sensor dopada svetlo obvod je otvoreny a prudi stava do diplay
ak si to prilozis k uchu alebo capnes palcom obvod sa prerusi a display sa vypne
HTC DESIRE
16GB SDHC class 6
CM 7 A2SD
ADWLauncher EX
Obrázok užívateľa
geforce85
budovateľ
budovateľ

mobil:
tablet:

Poslaťod Atmo » Pon 06. Dec 2010 20:30:38

Neviete kedy pridu do predaja dalsie DHD? Ja uz nan cakam 3 tyzdne :(
HTC Desire HD
Obrázok užívateľa
Atmo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 07. Dec 2010 0:43:36

uz si si ho objednal, (ak ano, tak kde?) alebo hladas kde ho maju?
maurice

Poslaťod Atmo » Uto 07. Dec 2010 0:54:23

Objednavku som spravil vo viacerych shopoch ale to je taka nezavezna ze sa mi len ozvu ked pride a ci ho teda chcem.. V orange som sa bol pytat, chcel som ho kupit v hotovosti bez pausalu, ale povedali mi ze mi nevedia spravit objednavku pokial ho neberem s pausalom takze najprv pride tym co ho beru na pausal :roll:
HTC Desire HD
Obrázok užívateľa
Atmo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

PredchádzajúciĎalší

Späť na HTC Desire HD

TOPlist