Lokálne multiplayer hry na Android box (2x gamepad)

diskusie o hrách pre Androida

Poslaťod playman22 » Str 30. Jan 2019 0:50:17

Zdravím, máte niekto skúsenosti s hrami pre viacerých hráčov na android ovládané gamepadom? Zaujímajú ma hry ktoré sa dajú hrať na jednom zariadení (android box) a nie po sieti.
Tieto som už našiel:
BombSquad
RealRacing 3
Meltdown
Beach buggy racing
Neon Shadow

Skúšam hry aj cez emulátor a dobre hratelný je aj Mario Kart 64 hraný cez MegaN64 emulátor.
playman22
zelenáč
zelenáč

mobil: Redmi Note 5 Pro
tablet:

Poslaťod MAH0NY » Ned 03. Feb 2019 21:05:46

Čau,

Co sa týka hier ti neviem poradiť. Ale ja taktiež na Xiaomi redmi note 5 pro chcem vytvoriť "konzolu pre dvoch". Emulátor wii, psp, a psx, snes ostatné android hry s podporou joistickov som našiel na nete.

Chcel som prepojiť aj na TV s MHL výstupom na HDMI ale smartphone to nepodporuje... Co sa týka zdieľanie obrazovky na TV je sekundova odozva =nedá sa hrať.

Chcem pripojiť dva ovládace Gen game s5. Ty máš konkrétne aké dva? Sú pripojené cez Bluetooth ci ako si to doriešil?

Prípadne neviete niekto poradiť ako zdieľať obrazovku? Cez USB na mirror link do autorádia sa zdieľa, nedá sa to nejako aj cez hdmi?

Taktiež som skúšal cez android box hrať len tam sa ti podarilo ako pripojiť dva ovládace? Len tie drahé s Bluetooth 5.0 podporujú dve zariadenia. Pripadne to máš prepojené káblovo? Ja mam android box bez Bluetooth tak riešim cez gen game s5 wireless receiver, len neviem ci budu kompatibilne aj s androidom =TV box emish x700
MAH0NY
zelenáč
zelenáč

mobil: LG l9 II
tablet: Leagoo lead 7

Späť na Hry

TOPlist