Zakázané temné motívy pre Android Auto

Nexus One , Nexus S , Galaxy Nexus , Nexus 4 , Nexus 5

Poslaťod TokiyoRio » Pon 12. Aug 2019 14:50:14

Je to čudná chyba, ktorú som si dnes len všimol - ak je telefón pripojený k autu, povedzme, že hráte hudbu, a ak ste zaparkovaní a používate telefón, zdá sa, že tmavý režim automaticky deaktivuje celý systém. V skutočnosti ju môžete znova povoliť prostredníctvom nastavení, ale pri ďalšom pripojení sa znova deaktivuje. Po odpojení telefónu sa režim Tmavý režim znovu aktivuje.

Hádam, že to bude niečo konkrétne súvisiace so systémom Android Auto, zdá sa však zvláštne, že by malo byť možné prepísať nastavenia operačného systému. Stojí za to nahlasovanie v sledovači?
TokiyoRio
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 12. Aug 2019 14:43:07
mobil: iphone
tablet:

Poslaťod TokiyoRio » Uto 13. Aug 2019 19:24:49

TokiyoRio píše:Je to čudná chyba, ktorú som si dnes len všimol - ak je telefón pripojený k autu, povedzme, že hráte hudbu, a ak ste zaparkovaní a používate telefón, zdá sa, že tmavý režim automaticky deaktivuje celý systém. V skutočnosti ju môžete znova povoliť prostredníctvom nastavení, ale pri ďalšom pripojení sa znova deaktivuje. Po odpojení telefónu sa režim Tmavý režim znovu aktivuje.whatsapp web whatsapp plus


Hádam, že to bude niečo konkrétne súvisiace so systémom Android Auto, zdá sa však zvláštne, že by malo byť možné prepísať nastavenia operačného systému. Stojí za to nahlasovanie v sledovači?my issue got solved!!
TokiyoRio
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 12. Aug 2019 14:43:07
mobil: iphone
tablet:


Späť na Google

TOPlist