Vtipy

diskusie o hocičom

Poslaťod Romualdo » Str 12. Jan 2011 20:50:44

Prečo vyrábajú biele Fidorky?
Aby si cigáni neodkusli prsty.

je to len obycajny vtip, podla mna celkom podareny :)

tak pridam dalsi: Preco maju cernosi biele dlane? Lebo ked ich udili, tak sa drzali za ruky

:lol:

tak toto sa mu podarilo :lol: :lol:
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod Romualdo » Uto 18. Jan 2011 14:41:43

Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa spýtal prítomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší." Farár poslúchol radu a sk...utočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval: Vážený Otče: Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. V ďalšom pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl na dnešnej omši: - Na okraj kalicha nie je nutné dávať koliesko citróna. - Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety. - Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a už vôbec ju nemusíte objímať a bozkávať. - Máme 10 prikázaní, nie 12. - Apoštolov bolo 12, nie 7, a žiadny z nich nebol trpaslík. - Nášho Pána Ježiša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC & His Boys". - Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom, nie je pravda, že by ho "doje**l". - Judáša neoznačujeme za "zkurveného zmrda". - Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi". - Bin Ládin nemal nič dočinenia s Ježíšovou smrťou. - Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku. - Nikdy sa nemodlite sediac na schodíkoch pred oltárom. - Hostie sa majú rozdať veriacim, nemajú sa prikusávať k vínu. - Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne; odstráňte nápis: "Vaše sprepitné je môj plat". - Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do piče". - Pri otčenáši je možné dvíhať ruky k nebesiam, ale nie sa kývať do vlny. - Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali, hodnotím kladne, ale robiť vláčik po celom kostole, to NIE! DôLEŽITé: Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste tvrdili, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu", to som bol ja. Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte. Inak, na prvú kázeň to bolo celkom dobré. S pozdravom, Arcibiskup
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod blackmore » Uto 18. Jan 2011 17:26:00

Akože
Romualdo píše:Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa spýtal prítomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší." Farár poslúchol radu a sk...utočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval: Vážený Otče: Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. V ďalšom pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl na dnešnej omši:...

Akože toto som ešte nezažil síce prvom svätom príjmaní odpadla spolužiačka hneď na začiatku :D ale že by sa kňaz opil tak to nie :D
Xperia X10 Mini (HellMachine :mrgreen:)
ROOT (SuperOneClick)
CWM Recovery 3.2.0.0 r3
KINGSTON 8Gb SD HC class 4
ICS 4.0.4
MiniCM9 3.0.2 nAa-ics-03 Hydra kernel
http://iamandroid.co/profile/JozefDoDoMicuch
Obrázok užívateľa
blackmore
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Romualdo » Uto 18. Jan 2011 18:17:34

ale ved to neni skutocny pribeh :) (aspon dufam :lol: )
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod blackmore » Uto 18. Jan 2011 18:35:16

šak to je jasne že ne je skutočny, keby dačo take zrobil tak sa musí skrývať na ostrove sv. heleny :D
Xperia X10 Mini (HellMachine :mrgreen:)
ROOT (SuperOneClick)
CWM Recovery 3.2.0.0 r3
KINGSTON 8Gb SD HC class 4
ICS 4.0.4
MiniCM9 3.0.2 nAa-ics-03 Hydra kernel
http://iamandroid.co/profile/JozefDoDoMicuch
Obrázok užívateľa
blackmore
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Romualdo » Uto 18. Jan 2011 18:36:56

:lol: asi ano
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 18. Jan 2011 21:51:02

toto je krasika :lol:

Hovorí dievča kamarátke:
- V detstve mi mama zaplietla do vlasov kvietok.
- Naozaj? To muselo byť pekné.
- Bolo, ale ten kvetináč ma dosť bolestivo udieral do chrbta.
maurice

Poslaťod cargobull » Str 19. Jan 2011 17:03:56

Olympijske finale zapasu vo volnom style.Stretnu sa znamy rusky borec a Slovak. Rus je v odbornych kruhoch preslaveny svojim jedinecnym chmatom, ktory sa nazyva praclik. Jedinecnost tochto chmatu je v tom, ze sa este nikomu nepodarilo z neho vymanit. Pred zapasom dava slovensky trener svojmu zverencovi dobre mienene rady:"Pocuvaj musis sa drzat od neho co najdalej, lebo ak ta chyti do praclika tak si v riti". Borci nastupia na zinenku, zapas zacina. Zacnu okolo seba kruzit ked zrasu Rus urobi vypad a chyti Slovaka do praclika. Rozvasneni divaci sa dvihaju zo sedadiel. Rozhodca uz priklada pistalku k ustam ked tu zrazu, co nikto necaka, rusky borec vyleti do vzduchu, dopadna na zinenku. Slovak nanho skoci, polozi ho na lopatky cim zapas vyhrava. Ked sa mu konecne podari predrat sa davom novinarov a fotoreporterov, pride do satne, kde sa trener pyta:"Pocuvaj, ako si to dokazal? Ved to sa este nikomu nepodarilo." "No vies, ked ma tak chytil do toho praclika, zacal som uvazovat co robit.
Zrazu som kusok od svojej hlavy zahliadol vajcia. Pootocil som hlavou kusok dolava a z celej sily sa zahryzol. A to by si neveril kolko energie dokaze clovek vyvinut, ked sa zakusne do vlastnych guli."
Sony Ericsson Xperia X10 mini, Android 2.1
Obrázok
Obrázok užívateľa
cargobull
kapitán
kapitán

mobil: Samsung Galaxy S6
tablet:

Poslaťod omar » Ned 23. Jan 2011 15:57:57

dohodnu sa snehulienka, quasimodo a herkules, ze sa daju zapisat do ginesovej knihy rekordov.Prva vojde pred porotu shehulienka a vyhlasia ju za najkrajsiu zenu sveta.Druhy vojde herkules a vyhlasia ho za najsilnejsieho muza sveta.
Treti ide quasimodo, po chvili vyjde nasrany a krici "kto sakra je Martinka z Turca"
Orange Boston
ROM 2.3 CM 7
Obrázok užívateľa
omar
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod k0nko » Ned 23. Jan 2011 23:37:23

omar píše:Treti ide quasimodo, po chvili vyjde nasrany a krici "kto sakra je Martinka z Turca"

ZABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
k0nko

PredchádzajúciĎalší

Späť na El Gaučo

TOPlist