Surveys

diskusie o hocičom

Poslaťod Dybbuk » Str 17. Júl 2013 17:14:53

Chcel by som stiahnuť jeden súbor, ktorý blokuje survey. Určite sa s tým už každý stretol. Väčšinou sú tam súťaže na iPhone, iPad či herné konzoly, kde si treba predplatiť nejakú službu, ktorá ale bude stále strhávať poplatky. Moja predstava je, že zadám moje číslo, overím PIN-kódom, takže si to predplatím. Tým by sa mi mal dať súbor stiahnuť a po stiahnutí by som za malý poplatok poslal SMS, ktorú je treba na deaktivovanie predplatného. Myslíte, že sa to takto dá spraviť a že mi nebudú potom nič stŕhať a posielať nejaké ďalšie SMS? Je to celkom anonymné a nedokážu z môjho mobilu potom niečo vyčítať? Alebo by som si mal radšej kúpiť osobitnú SIM kartu na surveye? Vopred ďakujem za pomoc.
Dybbuk
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod shiro » Ned 04. Aug 2013 23:35:22

chces blbost a vzhladom na to, ze je uz peknych par rokov zname, ze tieto veci su podvod, tak si aj za hlupaka...
shiro
admirál
admirál

mobil: Huawei P8 Lite
tablet:

Poslaťod acheruspd » Pia 16. Aug 2013 20:04:47

všetky súbory ktoré hladáš su na viacerých miestach len treba hľadať kde niesú takéto reklamy :D zväčša sú to aj tak iba fejky osobne som sťahoval cez takéto srandy súbor xy(pravda nič som neplatil a ni sms) a po preklikaní tam bol súbor yx o ktorý som nemal záujem
LG optimus 2x
DMX 1.6.5+King Of Birds(momentalne testujem CM11-4.4.2)
acheruspd
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Späť na El Gaučo

TOPlist