Office dokumenty

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod Sancez » Str 08. Dec 2010 11:05:38

Prosím Vás nie som odborník a chcem sa poradiť
1. Čo kúpiť iphone 4, HTC HD2 alebo HTC Desire HD
2. V prípdade HTC Desire HD ako je to s androidom a funkčnosťou office dokumentov pod týmto systémom, neviem sa to dočítať a ani na web stránke T-mobile tam nie je nič uvedené. Ďakujem za info.
Sancez
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod k0nko » Str 08. Dec 2010 11:20:10

Ufff to maš teda ašpirantov :lol: .. uplne ine typy mobilov, a hlavne každy s inym OS.
V prvom rade si musiš položiť otazku či chceš Android, Windows Mobile, alebo iOS... to je ta zasadna vec a ten zasadny rozdiel medzi nimi.....

čo sa tyka Office dokumentov tak bezproblemov... Je vela aplikacii či už QuickOffice, ThinkFree atď. atď. je len na tebe ktora ti bude viac vyhovovať....

Ja v SGS som mal predinštalovany ThinkFree office a neviem si ho vynachvaliť, Word Excel a PowerPoint, viac nepotrebujem, mozem prezerať dokumenty, upravovať, vytvarať nové, vkladať obrazky do dokumentov, upravovat pismo, atď atď. proste jak klasicky MS Office na PC...

Desire HD neviem ci ma nejaky office predinstalovany alebo musis doinstalovat, neviem.... Ale zachvilu ti sem isto hodi Maurice info z prvej ruky či office je predinstalovany ci nie... Podla mňa by ale mal byť :)
k0nko

Poslaťod Sancez » Str 08. Dec 2010 11:26:57

Ďakujem za info.pýtam sa preto, že mám teraz iphone 3G a tam mi všetko frčí, chcel som 4 ale v t-kobyle/mobile/ majú problém ho dodať do 6 týždňov a viac, tak som sa díval na ponuku a rozmýšlal som nad HTC Desire HD. potom som sa ale dočítal, že lepší je Android ako W-mobile. A teraz som vedľa, tak preto sa pýtam ľudí, čo s tým majú akú takú skúsenosť.
Sancez
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Str 08. Dec 2010 15:18:42

tak uz som tu, mal som nejaku pracu..
desire HD samozrejme ma Quickoffice balik od HTC, ktory je plne kompatibilny s tym windowsackym, alebo OOo a zvlast adobe reader. v tom office tam mas rozne typy pohladov, hladanie v dokumente, fonty, velkosti, farba pisma, hlasovane vkladanie textu..

podla mna je desire hd super vec, je trosku vecsi ako iPhone a to ti mozno zo zaciatku bude vadit, ale zvyknes si velmi rychlo. iphone som nikdy nemal, ale desire hd s androidom ma oproti nemu jednu velku vyhodu, da sa prisposobit, mozes si to pomenit uplne vsetko bez nejakeho jail breaku alebo straty zaruky.

HD2 by som si na tvojom mieste nekupoval, je to predrazeny model a nieje taky dobry ako desire HD, navyse ak mas nejake skusenosti s windows mobile 6, tak vies o com hovorim, je to "mess".. android je o niecom inom, je skor ako iOS. ako pouzivatelovi iphone sa mi tazko radi, najlepsie by bolo, keby si si skusil DHD alebo nejaky high end android chytil do ruky a pohral sa s nim, ci je to to, co chces. co sa tyka problemu s dodavkou iphone 4, desire hd je na tom momentalne podobne, do vianoc alebo noveho roku sa ho asi nedockas, prvych par kusov sa rozpredalo behom par dni a dalsie su v nedohladne.. niekto tu pisal ze operatori nejake maju, ale upradnostnuju zakaznikov s najdrahsimi pausalmi.

k desire hd musim este podotknut jednu vec, slaba baterka, mala, malo mAh, pokial s tym chces len telefonovat a sem tam precitat nejaky dokument, tak je to v pohode, ale ked ho chces pouzivat takmer nonstop, tak ti do vecera baterka nevydrzi
maurice

Späť na Aplikácie

TOPlist