Hľadám aplikáciu

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod radim » Ned 25. Dec 2011 14:04:37

Dobrý deň,

Asi pred mesiacom som dostal predčasný vianočný darček samsung galaxy s2, avšak čo čert nechcel, tak deň pred štedrím dňom mi ho nejaký hajzel ukradol. Normálne by som to riešil cez políciu a podľa všetkého aj budem musieť, ale ak by bolo možné ho vypátrať na diaľku, za použitia nejakej aplikácie a nie už len rovno imei, tak by som sa o to kľudne postaral sám - predsa len by som ho mal späť skôr a nemusel sa zbytočne trápiť. Keďže ja sa v aplikáciách ešte nevyznám veľmi, koniec koncov bol som používateľom androidu len chvíľu, tak by som sa chcel spýtať či existuje aplikácia, resp. či je možné diaľkovo stiahnuť do mobilu aplikáciu, ktorá by vyslala pri pripojení telefónu na internet informáciu o aktuálnej polohe telefónu či už na emailovú adresu alebo ako sms správu. Stále do toho mobilu môžem skrze android market sťahovať aplikácie, tak mi napadlo, či by sa to nedalo riešiť aj takýmto spôsobom. Vopred ďakujem za odpoveď a prípadnú pomoc. Prajem príjemné sviatky.
radim
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Ceco » Ned 25. Dec 2011 14:59:55

Kazdu instalaciu aplikacie musi potvrdit novy majitel. Tadial cesta nevedie. S tym uz nespravis nic, pokial si tam uz nemal nejaku aplikaciu, ktora ma nejake anti-theft funkcie (Cerberus alebo nieco podobne). Jedine policia, aj ked mam taky pocit, ze v pripade takychto kradezi uz neponukaju "sluzbu" vyhladania cez imei, ako kedysi...
◊ THL W8 - 1.2GHz(x4) + PowerVR SGX 544 (MTK6589)
◊ GravityMod2 - Android 4.2.1
Obrázok užívateľa
Ceco
Moderátor
Moderátor

mobil:
tablet:

Poslaťod radim » Ned 25. Dec 2011 15:35:53

Hej no tohoto som sa bál, že to bude treba potvrdiť. Ak je to tak ako vravíš a cez imei sa už nevyhľadáva, tak sa s ním asi rovno rozlúčim. No nič tak už len obliecť sa a bežať na stanicu...ďakujem za odpoveď.
radim
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod pitr37 » Ned 25. Dec 2011 18:43:04

HTC ponúka službu hladač telefónu, ale neviem nakoľko je úspešná. Ešte som krádež neriešil. Je to cez HTC Sense. Myslím, že tieto smartphone by nemal byť až taký problém vystopovať, stačí, ak sa nový majiteľ pripojí na net, ale jeto mravenčia práca a zrejme ho už bude mať niekto, kto netuší, že bol kradnutý.
HTC evo 3D
LiquidSmoothOficial®
pitr37
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Späť na Aplikácie

TOPlist