Gameloft dává tyto herní pecky za necelych 20kč!

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod myssak » Str 04. Jan 2012 10:29:26

Gameloft dává tyto herní pecky za necelych 20kč!

https://market.android.com/details?id=a ... YyNjA3OCJd
myssak
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod mir.jar » Štv 05. Jan 2012 10:06:08

chcel som si ich kupit, ale Nexus One nepodporuju a ked som ich skusal instalovat do tabletu Toshiba Folio 100 tak hry ktore najskor tablet podporovali zacali hlasit, ze zariadenie nepodporuju. Tyka sa to napr. 9mm(ta je nezlavnena), modern combat 2, backstab HD, ... .
V tablete je Tegra2, ved ta ma dost vykonu na vsetky tie hry. Nechapem preco s nim maju taky problem.
Skusal som dokonca niektore aj nie uplne poctivo stiahnute, aby som zistil ci sa aspon rozbehnu, ale aj tak to neslo.
Ma to stve, hlavne koli telefonu, lebo podla mna je dost vykonny tiez. Ved vcera som kupil ShadowGun a to mi pocas prvych 15-20 minut hrania ani raz neseklo. Slo to nadherne plynulo aj pri velmi prudkych pohyboch.
-Mobil- Nexus One
-Tablet- Toshiba Folio 100
Obrázok užívateľa
mir.jar
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod myssak » Štv 05. Jan 2012 23:09:48

Já si stáhnul již dříve Asphalt 5 a 6.Asphalt 5 je méně graficky náročný a občas mi vynechává zvuk.Přitom Asphalt 6 je graficky a celkově náročnější a ten jede bez problémů.Z toho vidím že to není o výkonnosti a zkrátka o nekvalitním software.Pač kdyby vývojáři opravdu poctivě hry a aplikace vyzkoušeli ,tak by na marketu neuváděli že je daný přístroj podporuje.Už hodněkrát jsem slyšel u nejrůznějších her a aplikací že podporuje konkrétní typ mobilu a když si člověk hru stáhnul ,tak zjistil že ji vůbec nerozjede.A zajímavé je právě to že kolikrát hra jede na slabších mobilech v pohodě,zatímco na výkonějším mobilu padá.
myssak
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Aplikácie

TOPlist