FB messenger nefunguje

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod kubko_16 » Ned 12. Jan 2014 13:07:55

Zdravim, mam s4 mini a nefunguje mi facebook messenger.. ked som na wi fi tak ide.. ale ak zapnem mobilne data tak stale pise ze pripaja sa a robi to aj hodinu.. neda sa pisat ani primat sprava.. fb aj messenger su aktualizovane.. neviem preco ale messenger ukazuje ze je nainstalovany na sd karte ale ja v mobile ziadnu nemam a neda sa to presunut spet..
kubko_16
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod djmikxy » Ned 12. Jan 2014 13:16:08

To ze ti ho ukazuje na sd karte aj ked nemas to je normalka.. niektore tel. maju len vnutornu pamet ktoru ale maju rozdelenu pre android (system) a pre ostatne veci ci uz kvoli nejakej bezpecnosti alebo kvoli prehladnosti neviem.. v kazdom pripade urcite nemas chybu v mesengeri ale v tvojich datovych prenosoch.. kedze ti mesenger ide pod wifi.. Ak mas kredit tak ho mas dost? lebo niektori operatori zablokuju net ked mas malo kreditu. ak mas pausal tak si nepresiahol tvoje volne data? sice ta neodpoja uplne ale spomalia na strasne pomalu rychlost co sa rovna pomaly vypnutiu netu.. Ine stranky cez mob. siet ti idu alebo ti nejde nic cez mob. siet?
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 12. Jan 2014 13:23:44

Častým problémom je aj zle nastavený pristupový bodu. Musí byť nastavené Internet nie Wap
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod kubko_16 » Ned 12. Jan 2014 13:27:41

Aha len mi to prislo cudne ze iba ten messenger ukazuje v sd karte, a mam pausal a este mam 100mb volne ale FB mam zdarma cize by sa mal ratat aj chat ci ? A ano asi to bude tom lebo som mal orange wap a dal som internet a uz to ide i ked trosku spomalenejaie :) diky moc
kubko_16
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Aplikácie

TOPlist