Appky od Arvegie - 1

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod Arvegia » Uto 26. Máj 2015 20:27:47

Rozhodla som sa, že vám predstavím zopár aplikácii, ktoré ja osobne používam a ktoré sú aspoň podľa mňa o niečom inom ako len o tom, že zaberajú miesto v telefóne. Ak tu niekto čaká že budem písať o rôznych facebookoch a mesengeroch, gmailoch a iných blbostiach tak už dopredu vám vravím môžete ísť čítať niečo iné, lebo ja tieto blbosti nepoužívam.

Keďže rada bicyklujem, tak mi ako skvelá appka príde aplikácia s názvom BikeComputer, aplikácia je úplne jednoduchá, existuje vo verzii Pro ktorá je spoplatnená a verzii free, mala som obe a vravím, že verzia Pro je zbytočná, obsahuje pár vecí navyše, ako je audio feedback a ešte pár blbostí ktoré človek nepotrebuje.

Pre mňa je podstatné to, že mapy sa dajú stiahnúť do mobilu a môžete vyraziť do lesov mimo signál mobilných exotov a tým aj mimo dátovú závislosť.
Apka kreslí do mapy prejdenú trasu, meria vzdialenosť, prevýšenie, rýchlosť, výšku čas a pár ďalších zbytočných údajov, podstatné je to, že trasa sa dá po skončení uložiť a následne pozrieť priamo ma offline mape, takže priatelia, žiadne google online pripojenia neriešíte + trasu si môžete exportovať do súboru gpx a potom doma šprtať, kde ste zle odbočili :)

Trocha mi vadí, že apka nezobrazuje súradnice v danom okamihu, občas na potulkách totižto nájdem miesto, na ktoré stojí za to sa vrátiť. Ako sa vraví v jednoduchosti je krása a táto apka je jednoduchá a hlavne plne funkčná v režime offline, čo je v dnešnej dobe už pomaly zázrak.

Ak máte niečo lepšie, tak sem s tým, nech môžem porovnať :)
Arvegia
 

Poslaťod Stano36 » Uto 26. Máj 2015 23:02:17

Dakujem za tip , ak počasie dovolí určite vyskúšam. Doteraz som použival Moje trasy a tiež som s aplikáciou spokojný . Offline mapy to síce nemá ale zatiaľ som vždy dorazil do ciela . (domov) https://play.google.com/store/apps/deta ... s.mytracks
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 6850
Registrovaný: Pia 06. Máj 2011 13:55:10
Bydlisko: Kriváň
mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO


Späť na Aplikácie

TOPlist