Aký je najlepší Antivirový program pre Android

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod Croft » Ned 28. Júl 2013 15:30:03

Mám Sony Xperia P (Jelly Bean 4.1.2) Momentálne používam McAfee Mobile Security ale licencia mi došla takže ho odinštalujem.

Potrebujem poradiť ktorí Antvirusoví program je najlepší pre Smartfony s Androidom?

Rozmíšalam nad: avast! Mobile Security alebo Lookout Mobile Security či BullGuard Mobile Security poprípade mi poradťe iný.

Vopred Dakujem za radu.

neviem či sa mám držať tohto hodnoťenia: http://mobile-security-software-review. ... views.com/
Croft
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Maklan » Ned 28. Júl 2013 16:13:02

Pokial si do mobil nedávaš aplíkácie ktoré stiahneš na webe alebo nejaké pochybné tak AntiVirus nepotrebuješ .
Naposledy upravil Maklan dňa Ned 28. Júl 2013 19:13:30, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Maklan
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod Croft » Ned 28. Júl 2013 17:56:59

používam Advanced Task Killer ale rozmíšlam, čí si mám dať Advanced Task Manager - Killer, Android Task Manager, Advanced Task Cleaner 2.0,,,alebo ho mám odinštalovať niečo som čítal aj o widget ATK ževraj to maju všetky od Andr. 4.0 a vyšie ale nenašiel som to v systme, ževraj v Androide netreba žiaden Task Killer, ..................................a neviem ako deaktivovať McAfee takže ho ani neodinštalujem pokial to nespravím
Croft
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Phillip01 » Pon 29. Júl 2013 10:34:23

ak je mcafee komerčna appka ktora tam už bola ked si kupil fon tak to preč ani nedaš, treba ti na to root, preto by som si ja nikdy nekupil sonyericsson fuj :oops: btw antivirak sa mi osvedčil lookout, našiel už par trojanov, aj net chrani, a možem vidieť aj lokaciu fonu či na dialku ho zablokovať alebo spustit sirenu. Celkom fajn.
HTC Desire 2.3.7 MildWild CM-8.0 8GB SD Class 6
Asus Transformer TF300T 4.2.1 4GB SD Class 4 (root)
Obrázok užívateľa
Phillip01
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Croft » Pon 29. Júl 2013 10:49:06

Phillip01 píše:ak je mcafee komerčna appka ktora tam už bola ked si kupil fon tak to preč ani nedaš, treba ti na to root, preto by som si ja nikdy nekupil sonyericsson fuj :oops: btw antivirak sa mi osvedčil lookout, našiel už par trojanov, aj net chrani, a možem vidieť aj lokaciu fonu či na dialku ho zablokovať alebo spustit sirenu. Celkom fajn.

to a Antivirákom som už vireišil a odinštaloval ho, a je to Sony ,,,,,Sony Ericssony sa už nerobia, teraz envie mči avast či lookout
Croft
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Phillip01 » Pon 29. Júl 2013 23:54:00

Croft píše:teraz envie mči avast či lookout

tak vyskúšaj obe a sám sa rozhodni :lol: ježiši
HTC Desire 2.3.7 MildWild CM-8.0 8GB SD Class 6
Asus Transformer TF300T 4.2.1 4GB SD Class 4 (root)
Obrázok užívateľa
Phillip01
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Croft » Uto 30. Júl 2013 10:46:15

Phillip01 píše:
Croft píše:teraz envie mči avast či lookout

tak vyskúšaj obe a sám sa rozhodni :lol: ježiši

už som to vyriešil
Croft
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod PetoG » Ned 08. Dec 2013 12:40:14

ja pouzivam Avast, ani neviem, ze ho mam
Obrázok užívateľa
PetoG
kapitán
kapitán

mobil: LG G4
tablet: Galaxy Tab S2

Poslaťod DefunctiO » Ned 08. Dec 2013 19:27:09

Najlepší antivírus je mysliaci uživateľ...
Ale fakt, pokiaľ vieš čo si do telefónu dávaš tak investovať do antivíru čas peniaze alebo ram je úplne zbytočné...
HTC Sensation - S-OFF, MIUI, Android 2.3.7, Dual Core 1.7GHz
MS - 32gb samunsg class 10
Obrázok
Obrázok užívateľa
DefunctiO
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Deltoy » Ned 08. Dec 2013 20:33:03

Ja osobne mám dobré skúsenosti s AVG, Dr. Web a tak trochu aj s Kasperskym :) avšak free je najlepší AVG (pokiaľ máš dostatok pamäte) :) Podľa priateľov je však dobrou voľbou aj Avast! (zjavne je na ANDRO, iné kafé ako na PC)

Takže z tých nad ktorými rozmýšľaš ti odporúčam Avast! a AVG (AntiVirus Security)

PS: Prieskumy u ANTIVÍRUSOVÝCH APLIKÁCII NIE SÚ REGULÉRNÉ. Dôvod: Každý deň sa aktualizuje databáza, verzia,... ktorou sa kvalita a porovnanie s ostatnými môže meniť ... jediným spôsobom ako porovnať kvalitu je porovnať POČET HVIEZDIČIEK na MARKETE, POZRIET KOMENTÁRE na MARKETE, ... a poprípade ak si technický tip človeka ako ja: pozriet si v infe: schopnosti a vlastnosti danej verzie. (aké služby ti vlastne ponúka daný antivirus)

Nie je pravda, že ak nesťahuješ veci mimo Marketu nepotrebuješ antivírus. Market je otvorený obchod, teda každý si tam môže pridať svoju aplikáciu. Neraz sa mi stalo, že aplikácia z Marketu OBSAHOVALA VÍRUS!!!
Antivírus nepotrebuješ jedine vtedy, ak máš výrobok od APPLE s operačným systémom iOS, kde môžu pridávať svoje aplikácie iba ZNÁME FIRMY, ktoré sa zaväzujú v zmluve s APPLOM, že ich aplikácie neobsahujú vírusy a že nie sú škodlivé pre softvér. Navyše iOS má uzatvorený obchod takže ak má niekto iOS a používa iba officialny obchod, tak má bezpečnosť na najvyššej úrovni zaistenú. (Toto bolo spomínané aj v článku časopisu PC Revue)
HUAWEI ASCEND Y530
L 5.0 (ROOT + UNOFFICIAL)
-----
HTC WILDFIRE S
JELLY KING v2.1
OWL RECOVERY
CM 10.1
Deltoy
zelenáč
zelenáč

mobil: HUAWEI ASCEND Y530
tablet: NEXUS 9