Obsadzovaní hovor, počas nečinnosti telefónu

všeobecne o Androide
Príspevky triediť do kategórie smartfónov kde je uvedený výrobca a model !

Poslaťod eject » Pon 25. Feb 2019 11:40:30

Dobrý deň Vám prajem. Potreboval by som pomoc pri veľmi nepríjemnej záležitosti. Stáva sa mi veľmi často, že sa mi nikto nemôže dovolať a počuje pri tom obsadzovaní ton a pritom nie nevolám a telefón je len v kľude. Kde mi display svieti, tak sa mi dovolá každý. Nechápem, čo s tým mám. No niekedy nemusí ani svietiť a dovolenú sa mi. Už som pozeral v nastaveniach telefónu snáď všetkoa neviem prísť na nič. Tie volania sa mi ukážu ako zmeškané hovory. Nie sú v v nejakom čiernom liste, alebo vôbec blokované, nechápem, prečo mi to robí. Som z toho nešťastný, pretože mám tento telefón ani nie mesiac a je v skutku super, len toto je chyba, ktorú by nemal mať žiadny telefón, ináč to nemôže byť telefón!!! Jedna sa o Redmi Note 6 pro. Vek by mi niekto poradiť, čo mám robiť? Kde je vlastne chyba? Mám niečo zle nastavené? Je Závada v SIM karte? Je to už dosť nepríjemné a nie len pre mňa, aké pre ľudí, čo mi volajú a tvrdia, že stále niekam volám. Možno ste sa stretli s takým vážnym problémom a vie mi niekto poradiť.
eject
zelenáč
zelenáč

mobil: Redmi Note 6 Pro
tablet: Nexus 7

Poslaťod Stano36 » Pon 25. Feb 2019 12:34:04

SIM karta by mala byť aktívna aj pri vypnutom displeji. Robí to to od začiatku alebo iba od určitej doby ? Ak sa táto chyba objavila po nejakom čase užívania môže to spôsobovali aj nejaká aplikácia . Skús obnovu výrobných nastavení bez doinštalovania aplikácii.
SIM karta je aká stará ? Skús z inou kartou či sa tvoj problém bude prejavovať aj u nej.

Do kolónky mobil v profile pridaj zariadenie ktoré používaš , nie číslo.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod eject » Uto 26. Feb 2019 10:15:45

Ďakujem. Kartu nemám starú. Myslím že ani rok nie, lebo som si dal vystaviť novú, kde je 4g sieť. Nerobí to od začiatku, ale tiež si myslím že tá nadstavba, alebo niečo podobné šetrí energiu a vypína aplikácie, keď je telefón v nečinnosti. Možno mám len povoliť tu aplikáciu, aby riadila a zopla funkciu, keď niekto volá hmm?,
eject
zelenáč
zelenáč

mobil: Redmi Note 6 Pro
tablet: Nexus 7

Späť na Android

TOPlist