NEFUNKČNÉ sťahovanie z Marketu

Obchod Play a ďalšie zdroje aplikácií

Poslaťod BoncheR » Pia 20. Jan 2012 14:06:55

Zdravím.
Mám HTC Wildfire S posledný týždeň mi absolútne nefunguje sťahovanie AKÝCHKOĽVEK aplikácii. Keď na nejakú kliknem, tak sa mi sťahovanie začne načítavať v sťahovacej lište, ale po pár sekundách zmizne a ani sa nezačne. Uvažoval som či to nie je kvôli nedávnej aktualizácii softvéru (cca týždne vzad) a následnom reštartovaní telefónu, ale asi nie, pretože nedávno (cca 2týždne vzad) som sťahoval zopár aplikácii a bez problémov.
Čo mám robiť? Prosím, poraďte mi.
Budem vám veľmi vďačný .
BoncheR
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Attilka » Sob 21. Jan 2012 16:12:08

Aj mne v poslednom case dost casto vypisuje "Casovy limit vyprsal",pritom mam aj Orange internet aj WiFi(doma)
Attilka
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod BoncheR » Sob 21. Jan 2012 18:41:02

NO, u mne toto nepíše, mne sa len zobrazí: "Download unsuccesful" a to je všetko. Naozaj netuším čo s tým. Na inom fóre mi odporučili že mám skúsiť RESET NA VÝROBNÉ ÚDAJE a potom by tom malo fungovať. To sa mi ale vymže všetko...takže..naozaj netuším čo robiť. :(
BoncheR
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Triglavus » Ned 22. Jan 2012 16:26:10

Neviem či to pomôže ale skús vymazať cache a data.

Nadstavenia - Aplikácie - Market - Vymazať cache a data, prípade ešte hneď na to reštart (ak by sa dalo, tak aj force stop) ak to po tom nepôjde, tak neviem ako inak než factory reset.

Stále si ale môžeš veci zálohovať cez nejakú aplikáciu na kartu odkiaľ si to potom vytiahneš, nejaký titanium backup. Kontakty si môžeš zálohovať aj bez aplikácie.
HTC Desire HD - od release do 2012
Nexus 4 - od release do teraz
Obrázok užívateľa
Triglavus
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod BoncheR » Str 01. Aug 2012 12:35:12

vymazať súbory cache a data znamená inými slovami vymazať vyrovnávaciu pamäť?
vďaka
BoncheR
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod BoncheR » Ned 05. Aug 2012 12:34:27

Triglavus píše:Neviem či to pomôže ale skús vymazať cache a data.

Nadstavenia - Aplikácie - Market - Vymazať cache a data, prípade ešte hneď na to reštart (ak by sa dalo, tak aj force stop) ak to po tom nepôjde, tak neviem ako inak než factory reset.

Stále si ale môžeš veci zálohovať cez nejakú aplikáciu na kartu odkiaľ si to potom vytiahneš, nejaký titanium backup. Kontakty si môžeš zálohovať aj bez aplikácie.

skúšam ale nefunguje. vymazal som súbory cache aj data, no sťahovanie nefunguje stále... :(
BoncheR
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod pitr37 » Ned 05. Aug 2012 17:16:09

Prečítaj si toto, ak Ti to pomôže.

Kód: Vybrať všetko
 http://www.mojandroid.sk/google-play-store/problem-so-stahovanim-aplikacii-z-google-play-store-pretrvava-mame-riesenie
HTC evo 3D
LiquidSmoothOficial®
pitr37
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Späť na Zdroje aplikácií

TOPlist