Monitorovanie Srdcovej aktivity ❤

Poslaťod cinges » Pia 01. Jún 2018 11:56:52

Cavte, asi rok pouzivam hlupy iphone a mal som tendencie kupit si apple watch kvoli monitorovaniu srdcovej aktivity. Konkretne nie len to, ze si zmerias tep ked chces, ale kontinualne meranie srdcovej aktivity a pri vyraznej zmene z bezneho rytmu ta dokazu hodinky/mobil upozornit, ze nieco nie je v poriadku.. Urcite ste si vsimli vela clankov, kde apple watch zachranilo cloveka, lebo v noci mu vyskocil tep nad 200 a typek si hned volal zachranku.. Ako to je teda s android hodinkami? Je taketo nieco zabudovane v google fit? alebo su nejake konkretne aplikacie, ktore toto umoznuju? Lebo, je prakticky jedno ake mas hodinky, staci ak sa da cez appku nastavit aby ti monitorovalo tep kazdych 10 minut.. a potom to len spracovat..
Boli aj nejake clanky, kde andoid hodinky zachranili tymto sposobom cloveka?
Budem rad za kazde postrehy, za posledny rok neviem, co sa ohladom android wear deje..:)
cinges
zelenáč
zelenáč

mobil: Moto G 2nd
tablet: ziaden

Poslaťod PetoG » Sob 16. Jún 2018 19:33:33

Ak chces nieco presne na meranie tepu a nevadi ti si priplatit ja odporucam Garmin Fenix 5. Mam ich asi 2 mesiace a som velmi spokojny. Bezne android hodinky nevydrzia 14 dni ako Fenix 5. Da sa s nimi plavat do 100m, behat, proste cokolvek na co si spomenies. Odkedy ich mam, som nabehal asi 200 km za 2,5 mesiaca, velmi motivacna appka Garmin Connect na Google Play.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Obrázok užívateľa
PetoG
kapitán
kapitán

mobil: LG G4
tablet: Galaxy Tab S2

Späť na Životný štýl

TOPlist