nástupca dožívajúceho Samsung Note 3

Poslaťod Sokar » Štv 12. Okt 2017 16:49:30

Zdravím,
potrebujem poradiť s výberom nástupcu za môj už dosluhujúci Samsung galaxy Note 3, nakoľko už na ňom nefunguje senzor na svetlo (takže stále rovnaký jas displeja, čo mi už vadí)
Taktiež príjem signálu je už katastrofálny. Tento problém sa s ním tiahne už od začiatku, ale už sa to iba zhoršuje a na miestach kde nie je stabilný a silný 4g signál tak sa neustále prepína medzi sieťami a tak som často nedostupný a kvalita hovoru je mizerná... (a čo som si všimol na rovnakom mieste ja mám so signálom problémy ale napr. Huawei P9 lite má plný signál), takže toto je prvá vec - dobrá anténa na príjem signálu
a čo by som ešte očakával? hlavne, a to je podmienka, aby mal hardwerove tlačidla home, späť a menu (cca ako to má note 3 a donedávna prakticky všetky Samsungy), pretože mam aj tablet Lenovo, aj som už mal v rukách iné mobily čo to mali riešené iba softwerovo no a to je pre mňa katastrofa :)
potom displej aspoň tých 5,5 (na menší by som si asi ťažko zvykal, ale tu by sa dalo spraviť trocha kompromis), privítal by som aj vodeodolnosť (nikdy neviete kedy vám to môže nedopatrením padnúť do vane :D ), ostatné vychytávky ako čítačka odtlačkov prstov a pod. na tom mi až tak nezáleží. Výkonovo aby bol aspoň na tom čo som teraz s Note 3.
Uprednostňujem klasickejšie značky, teda žiadna čína. A cenovo by som si to predstavoval nejakých 400€
Uvítam každú dobrú radu :) dik
Sokar
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 12. Okt 2017 16:30:30
mobil: Samsung Note 3
tablet:

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist