Autoradio s ciny black screen

Mini PC

Poslaťod T8mas » Sob 13. Jan 2018 13:51:09

Zdravim, mam v aute autoradio s ciny, vsetko je ok akurat potrebujem nejaku apku alebo navod ako dosiahnut vypnutie obrazovky bez toho aby prestalo hrat...radio nema ziadne hw tlacitko okrem reset, a ked som skusal rozne sreen off apky, kazda mi radio vypla, akoby normalny telefon aj lockla, no v mojom pripade uz neslo radio prebudit, musel som stlacit reset...jedna sa mi o to, aby som povas nocnej jazdy mohol pocuvat hudbu a nemat pri tom zapnuty obraz...radio ma tuto vlastnost vyriesenu cez aplikaciu touch assistant, ale treba sa tam stale preklikat cez 3 tlacitka co mi nevyhovuje nakolko je to neprakticke...nasiel som aplikaciu macrodroid ktora to vie, ale potrebuje root, a ten neviem ci sa da urobit nakolko netusim aku to ma rom a pripojit na pc sa to nebude asi dat kedze nema usb konetor...ma 2usb ale daju sa tam iba pripojit usb kluce....este som nasiel v nastaveniech menu pre vyvojarov, ale to ke zaheslovane a neviem sa tam dosta....android je 6.....nejake napady…??? Dakujem
T8mas
zelenáč
zelenáč

mobil: Lumia 950
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 14. Jan 2018 9:44:10

Vyskúšaj aplikáciu Display Clock On lockcreen Clock On Sleep Screen .
Mohlo by to fungovať ale obrazovka by nebola úplne čierna boli by tam iba hodiny
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod T8mas » Ned 14. Jan 2018 14:10:23

Vyskasam, este som zabudol napisat ze som skusal aj aplikaciu black me youtube, ta funguje ale nevypne obrazovku ale rozsvieti ju celu nacierno...je to pouzitelne ale ked sa to da uplne vypnut ako to robi ten touch assistant, tak by som to chcel tak....este otazka funguju tie aplikacie na rootovanie? Myslim tie one click root a podobne....
T8mas
zelenáč
zelenáč

mobil: Lumia 950
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 14. Jan 2018 17:31:57

Root by som skúšal iba v pripade ak nájdeš návod a možnosť obnovy rádia ak sa náhodou niečo pri rootovaní pokazí.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Zariadenia s Androidom

TOPlist