Závažný problém

Poslaťod vexituss » Uto 16. Máj 2017 17:24:52

ahoj, mam taky problém že môj mobil samovoľne pri používaní žačne spamovať že "Dok je pripojený" a začne to robiť otravný zvuk a pokračuje to pár sekund, potom že pri normálnom používaní sa sám od seba bez pripojenia nabíjačky začne nabíjať.... vypol som mobil a sám od seba sa zapol tak som ho vypol zase a teraz mi svieti displej kde je android a je tam napísané že "Downloading Do not turn off target!!" už to asi 10 minút a nič sa nedeje a mám strach o svoj telefon prečo sa to všetko samé od seba robí, ak má niekto odpoved na tieto čudné problémy prosím o pomoc bol by som vďačný.
vexituss
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy J3 6
tablet:

Poslaťod MaxCore » Uto 16. Máj 2017 19:03:10

Veľmi zvláštne. Skús sa buď dostať do systému a spraviť Factory Reset alebo sprav ten reset cez Recovery Mode (drž tlačidlo zvýšenia hlasitosti a tlačidlo zapínania súčasne a zvoľ možnosť Factory Reset, resp. Wipe data). Ak to bude pokračovať, jednoznačne reklamácia. Factory resetom prídeš o aplikácie a údaje v internej pamäti telefónu.
Moja Android evolúcia: Samsung Galaxy Y, Motorola Motoluxe XT615, Acer Liquid Z200, Honor 4C, Huawei Y6 II Compact
Obrázok užívateľa
MaxCore
Moderátor
Moderátor

mobil: Honor 4C
tablet: GoClever Terra 101

Poslaťod verny94 » Str 17. Máj 2017 5:22:43

Ten downloading je download mode a představ si že sam nic nenahraje.

Tohle jsou znamky vytopeneho telefonu.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod vexituss » Str 17. Máj 2017 14:46:17

no, prepáčte že som neupozornil ale potom ked som sa na to sám normálne pozrel tak som skúšal cez ten download mode home button+power button+volume down to neišlo tak som vybral baterku; to s tým nabíjaním bude tým že v nabíjacom vstupe je prach a také veci, to vyberiem a už by to nemalo robiť. no ale to s tým dokom som stále nevyriešil ale nie je to ani moc velký problém.
vexituss
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy J3 6
tablet:

Späť na Samsung Galaxy J3

TOPlist