zahadny problem s androidom

všeobecne o Androide
Príspevky triediť do kategórie smartfónov kde je uvedený výrobca a model !

Poslaťod mattmih » Ned 11. Feb 2018 7:13:51

Caute, mam taky aspon pre mna zahadny problem asi tyzden dozadu mi zacal mobil robit napr. to ze v google play ked aktualizujem alebo instalujem aplikaciu tak ju stiahne na 100% a stoji a stovke a nezacne instalovat ani po 10min. a potom niekedy po 20min zrazu instaluje niekedy vobec. Mobil sa zasekava aj v aplikaciach aj v menu akoze nieje to nic tragicke ale sem tam sekne a je citelne pomalsi, dalej mi pri pisani seka klavesnica, pri pisani spavy cez viber ma prehodi a iny kontakt a zrazu pisem niekomu inemu v polovici rozpisaneho textu. Vyskusal som hard reser aj prehratie cez odin nic nepomohlo a zvlastene je to ze to robi na vsetkych telefonoch v domacnosti z vynimkou jedneho ktory ma root. Robi mi to aj ked sa pripojim na inu wifi. Jedine co ma napadlo ze nieco moze byt v domacej wifi sieti nakolko sa po hardresete hned pripojim nanu a zrejme si to mobil uz natiahne. neviem.
Stretli ste sa s niecim podobnym?
s5mini
mattmih
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Comentorr » Ned 11. Feb 2018 10:45:55

A tie ostatné mobily s ktorými máš ten istý problém, sú čo zač?
Xiaomi MI A1---STOCK
Xiaomi MI3W---CM13-ROOT
Honor 4C---RROS-ROOT
Sony Xperia Arc S---STOCK-ROOT
ZTE Blade---Swedish Snow RLS7-ROOT
Obrázok užívateľa
Comentorr
Moderátor
Moderátor

mobil: Xiaomi MI A1
tablet:

Poslaťod mattmih » Ned 11. Feb 2018 11:11:54

dalsi s5 mini 2x s4 mini a lenovo tam som spozoroval hlavne pri tom google play nakolko ich nevyuzivam denne
mattmih
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod mattmih » Pon 12. Feb 2018 20:19:54

Cele to sposoboval pravdepodobne widget WEATHER AND CLOCK WIDGET. Nakolko po HARD RESETE som si instaloval aplikacie a po nainstalovani tejto aplikacie, sa nasledujuca ktoru som chcel instalovat zasekla na tych 100%-ach. Potom po naslednom odinstalovani WEATHER AND CLOCK WIDGET vypnuti a zapnuti telefonu to prestalo. Tuto aplikaciu som mal naistalovanu na vsetkych telefonoch.
mattmih
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Android

TOPlist