Best App Lock App for Android

Poslaťod Joannece » Uto 07. Feb 2017 3:54:38

Android je najpopulárnejší a miloval operačný systém pre chytré telefóny. Je dodávaný s mnohými skvelými funkciami a je možné upraviť podľa potrieb užívateľov. Hoci Android je považovaný za veľmi zabezpečenej OS, zaostáva v niekoľkých ohľadoch. Najnovšie smartphone Android prichádza s veľkými bezpečnostnými funkciami, ako je snímač odtlačkov prstov alebo hesla k zablokovaniu alebo odblokovanie telefónu, ale to nie je možné uzamknúť inštalované na zariadenia so systémom Android jednotlivé aplikácie. Pár chytrých telefónov firmy s vlastnou UI teraz možnosť uzamknutia aplikácie ponúkajú a umožňujú užívateľom zamknúť aplikácií s prístupovým kódom. Ale väčšina z telefónu.

Človek by chcel zamknúť svoje aplikácie pre rôzne dôvody. Len málo ľudí neblokujú svoj telefón úplne, pretože si myslí, že môže byť život záchranca pre niekoho v prípade núdze. Napriek tomu, že chcú chrániť niektoré aplikácie, ktoré obsahujú osobné údaje. Bez ohľadu na dôvod je, musí riešenie, ktoré jej tam. Teraz už nemusíme báť o tomto probléme už preto, že mnoho aplikácií tretích strán zamykanie sú k dispozícii na sklad chrániace jednotlivé aplikácie a súkromie telefónne od čichačům ktoré si môžete stiahnuť a používať veľmi ľahko Google Play aplikácie.
Tu je jeden z najviac zabezpečené a najbezpečnejšie app zamykanie aplikácie AppLock vytvoril IVYMOBILE, ktoré buď zámok aplikácií za PIN alebo heslom a užívatelia môžu sa niečo iné nevšimol, kým sa skutočne ísť dopredu a snažiť sa začať jedno z uzamknutých aplikácií , ktorá vám pokoj ste po.

Obrázok

Tento obľúbený AppLock možno zamknúť aplikácie, fotky, videá a ďalšie súkromné ​​dáta so zámkom hesla alebo vzoru zámku. Navyše si môžete prispôsobiť aplikácie nastavenie zámku, ako si prajete, bezpečnejšie a inteligentné zamknúť všetky súkromia v jednej malej AppLock. Aplikácia môže tiež zamknúť všetky Android aplikácie, vrátane sociálnych aplikácií. Tak to môže zablokovať Facebook, WhatsApp, Messenger, viniča, Twitter, Instagram, snapchat a Wech a tak ďalej. Potvrdzuje sa, že nikto nemôže nahliadnuť na svojom súkromnom chate nič viac.
Aplikácia tiež schopný kontakty, SMS, galérie, videá, e-mail a tak ďalej. Takže tam je nikto nemôže pokaziť nastavenia pre systémové aplikácie. Navyše toto AppLock možné uzamknúť Android platu, Samsung za príplatok a PayPal a tak ďalej. Nakoniec nikto nemôže používať peňaženku kúpiť ľubovoľnú položku.

Obrázok

Ale bez umožňujúci pokročilú ochranu, telefón súkromia bude stále v nebezpečenstve. Pokročilá ochrana pridať ochrannú vrstvu zabezpečenia. Aktivovať povolenie môže lepšie chrániť svoje súkromie telefón od votrelcov. Takže aké sú tieto oprávnenia používa? Poďme sa pozrieť na tému .........

Na použitie fotoaparátu, to vám umožní lepšie využiť vlámaniu selfie zachytiť votrelca.

Obrázok

Pre stabilnú prevádzku, to dovolí AppLock, aby jednotlivé aplikácie blokované PIN alebo heslo, inak čichačům môže odomknúť zamknuté aplikácie bez zadania hesla.

Obrázok

Pre Úspora energie, ktorá vám umožní znížiť spotrebu batérie a predĺžiť pohotovostný čas telefónu až 50%

Obrázok

Pre okne, to vám umožní zapnúť oprávnenia podľa nasledujúcich krokov, ktoré môžu umožniť AppLock bežať normálne a ochranu súkromia telefónne dokonale.

Obrázok

AppLock nielen uzamknutie vaše súkromie, ale exkluzívne AppLock tému v aplikáciách môžu skrášliť svoje zariadenia Android. AppLock téma vám umožní vybrať si svoje obľúbené motívy a tapety z tisícov krásnych obrazov HD. Poskytuje vysoko kvalitný obraz pochváliť svoju obrazovku s krásou a jasnosti, že je možné ich prezerať z rôznych rôznych kategórií zúri ako abstraktné, karikatúra, sci-fi, zvieratá, šport, sviatky, Minimal atď

Obrázok

Play Store:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivymobi.applock.free&referrer=utmsource%3Dforumseo
Joannece
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 4:39:05
mobil: Samsung Galaxy S3 mini
tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Poslaťod elsin » Štv 09. Nov 2017 14:55:12

Je to pekná aplikácia pre deti, ktorá používa rovnaký jazyk ako originál a spoločnosť je skvelá spoločnosť za skvelú cenu na zlepšenie podnikania, je to dobrá vec, čo súvisí so skutočnosťou, že som basavaiáš od Tech Mahindra druhá strana podnikania má byť dobrá vec, čo súvisí so skutočnosťou, že som basavaiáš

http://tutuappvipdownload.com
elsin
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 14:46:55
mobil: 7658545759
tablet:


Späť na Životný štýl

cron
TOPlist