Ivy Cleaner-Optimalizácia a čistenie zariadenia so systémom

Poslaťod Joannece » Str 15. Feb 2017 2:53:18

Unavený z zažíva spomalenie výkonu telefónu? To je niečo, čo je celkom frustrujúce a to najmä v prípade, keď jeden by sa mohli pokúsiť stiahnuť nejaký obsah, alebo prechádzať niečo. Čo môže byť problém? Zdá sa, že tento prípad sa stane, keď je telefón úplne vyčerpaná najmä v dôsledku nedostatočného bez úložného priestoru, čím by CPU zahriať celkom rýchlo. V niektorých prípadoch sa tento problém by mohol byť vychádzajúce z existencie nežiaducich aplikácií, ktoré by mohli byť zaberať úložný priestor bez akejkoľvek manipulácii.

Našťastie existuje celý rad aplikácií na Google Play, ktoré vám pomôžu vrátiť Android zariadenia do pôvodného výkonu. Jedna taká aplikácia je Cleaner vytvorený IvyMobile tímom. Popisuje sa ako "celkové riešenie pre Android optimalizácie telefón" a skladá sa z nástrojov pre zvýšenie výkonu vašich aplikácií a hier, vyčistiť nepotrebné nevyžiadané súbory, postarať sa o skladovaní a RAM a umožňujú spravovať nainštalovaných aplikácií, ako nikdy predtým. S maximálne hodnotenie 4,5 hviezda-rating, aplikácia dostal pozitívne recenzie a väčšina poctivých recenzenti tlieskali jeho vysokú optimalizačné výkon, ktorý uľahčuje rýchle a efektívne vyčistenie telefónu.
  
Obrázok

Poďme sa pozrieť na to, čo Cleaner je .............

Kompatibilné zariadenia pre najlepší mobilný Optimizer & Clean app Ivy Cleaner
Je zrejmé, že celkový úloha, ktorá sa vykonáva pomocou tejto veľkej clean-up nástroj je v drvivej väčšine náročné a tým dobré zariadenie, ktoré môže pracovať pre neho najlepšie. Pre túto chvíľu, že je kompatibilný s Android zariadenia s 4,1 alebo akékoľvek najnovšiu verziu k dispozícii. Je dôležité skontrolovať na operačnom systéme s cieľom zabezpečiť, že funguje efektívne.

Zreteľné Funkcia pre Ivy Cleaner

Perfektné Zúčtovanie Nepotrebné súbory
Ivy Cleaner úplne zbaví celý chcel súbory, ktoré majú tendenciu zaplniť úložný priestor pre telefónu. Po vymazaní, telefón je uvoľnené a výkon zlepšil.

Obrázok

Tvorba batérie trvať dlhšie
Výkon batérie je veľmi zlepšil, pretože sa zbaví čistenie nadmerné množstvo energie. Takto potom má tendenciu vykonávať oveľa lepšie a po pomerne dlhú dobu.

Zlepšenie herných Performance
V skutočnosti, jeden si všimnúť, že akonáhle bude priestor bol uvoľnilo, to uľahčuje spustiť určitú hru a hrať sa s úplnou ľahkosťou. Celé predstavenie je veľmi zlepšil.

Obrázok

Konať ako App Manager
To je zásadný vlastnosť, ak to výkonný telefón pre optimalizáciu a čisté app hrá dôležitú úlohu pri zbaviť akýchkoľvek nežiaducich aplikácií a zvýšenie úrovne zálohovať.

Obrázok

vychladnúť CPU
Vzhľadom k tomu, CPU zohráva ústrednú úlohu pri prevádzke telefónu, keď sa ochladí na výkon telefónu značne zlepší.

memory Booster
Potom, čo bol vytvorený uvoľniť pamäť, to znamená, že viac úložného priestoru bude využívaná a preto je pomerne účinná pre zvýšenie celkového výkonu telefónu.

Ak ste po komplexné a účinný spôsob, ako vyčistiť a zrýchliť váš Android telefón, rýchlo zavrieť pozadia úlohy, optimalizovať hry, spravovať svoje aplikácie a ďalšie, Ivy Cleaner je stojí mimo kontroly. Je pripravená na stiahnutie zadarmo na Google Play. Nenechajte si to ujsť, aby si to ešte dnes.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivymobi.cleaner.free&referrer=utmsource%3Dforumseo
Joannece
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 4:39:05
mobil: Samsung Galaxy S3 mini
tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Poslaťod MaxCore » Str 15. Feb 2017 18:02:02

Android také nepotrebuje.
Moja Android evolúcia: Samsung Galaxy Y, Motorola Motoluxe XT615, Acer Liquid Z200, Honor 4C, Huawei Y6 II Compact
Obrázok užívateľa
MaxCore
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 575
Registrovaný: Uto 29. Dec 2015 19:24:01
Bydlisko: Poprad
mobil: HTC U Ultra 64GB Blue
tablet: GoClever Terra 101

Poslaťod verny94 » Str 15. Feb 2017 19:47:10

Spam. Lock.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1210
Registrovaný: Str 26. Nov 2014 21:26:08
Bydlisko: Kladno - CZ
mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:


Späť na Životný štýl

TOPlist