Android Code 2016: Vývojári, nominujte svoju appku!

Diskusia developérov z užívateľmi

Poslaťod OndrejLicko » Štv 13. Okt 2016 15:44:26

Už 1. novembra spustíme 4. ročník Android Code 2016 – celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska! Tento rok však bude hlasovanie iné a inak bude prebiehať aj prihlasovanie samotných aplikácií. Do shortlistu sa dostanú len tie aplikácie, ktoré sú niečím výnimočné alebo majú väčší potenciál ako konkurenčné tituly. Ak ste vývojárom a mali by ste záujem o nomináciu svojej aplikácie do súťaže Android Code 2016, mali by ste spozornieť.

Nový spôsob hlasovania a nové kategórie

Android Code 2016 bude mať nový spôsob nominovania slovenských aplikácií do hlasovania. Vývojári nám cez špeciálny formulár na webe AndroidCode.MojAndroid.sk môžu poslať informácie o svojej aplikácii a vyjadriť tak záujem o jej nominovanie do súťaže o najlepšiu slovenskú Android aplikáciu. Ak nás aplikácia zaujme, bude vybraná do shortlistu aplikácií, za ktoré potom môžu hlasovať priamo čitatelia. Tento rok sme si pre rozdelenie aplikácií pripravili aj sedem kategórií, päť špecifických a dve všeobecné. Hlasovať sa teda bude za najlepšie slovenské Android aplikácie z kategórie:

- TV aplikácie,
- Spravodajské aplikácie,
- Nakupovanie a predaj,
- Doprava,
- Hry,
- Slovenské aplikácie,
- Svetové aplikácie.

Prihláste svoju aplikáciu

Ak si myslíte, že má vaša aplikácia šancu na výhru v niektorej z kategórií alebo je niečím výnimočná, či zaujímavá, nominujte ju do súťaže Android Code 2016 cez tento špeciálny formulár. Nominácia aplikácie je bezplatná, rovnako ako jej prípadné zapojenie do samotného hlasovania. Nominovaním svojho titulu tak o nič neprídete a môžete iba získať! Pokiaľ vaša aplikácia vyhrá niektorú z kategórií, bude jej udelený certifikát Android Code 2016 a vy získate hodnotné promo. Vyhlásenie ankety Android Code 2016 prebehne začiatkom budúceho roka na špeciálnej galavečeri Android Night! Jedinou podmienkou pre nominovanie aplikácií je ich slovenský pôvod a vydanie alebo aspoň jedna aktualizácia v roku 2016. Nominácie bude pripravovať aj porota súťaže, celý zoznam bude zverejnený pri spustení hlasovania.

Viac informácií už čoskoro

Samotné hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie spustíme už 1. novembra 2016. Pre hlasujúcich aj samotných vývojárov máme pripravené lákavé vecné ceny. Podmienky súťaže aj zoznam výhier bude zverejnený na webe AndroidCode.sk v deň spustenia hlasovania. Sledujte pozorne náš web a dozviete sa viac! Uzávierka nominovania slovenských aplikácií je 28. októbra 2016

Svoje aplikácie môžete prihlasovať na odkaze: http://androidcode.mojandroid.sk/prihlas-svoju-aplikaciu/
HTC Wildfire > HTC Sensation XE > Galaxy Nexus > Sony Xperia Z > LG G2 > Nexus 5 > Galaxy S5 > Nexus 6 > HTC One M9 > Nexus 6
OndrejLicko
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia 15. Nov 2013 14:41:10
mobil: Nexus 6
tablet: Nexus 9

Späť na Nové aplikácie od SK a CZ developérov

TOPlist