Robí si čo chce

Poslaťod Samulinho » Štv 10. Sep 2015 9:09:56

Zdravím,
pred nedávnom som si kúpil Sony Z2 od jedného pána a zaznamenávam problém pri pripojení usb. Všetko bežalo v pohode no ako náhle zapojím USB kábel buď na nabíjanie alebo do pc začne mi vyhadzovať reklamy ako Demo model a potom už aj keď vyberiem telefón z pripojenia stále mi to robí. musím obnoviť továrenské nadstavenia a potom to skončí. Ale zase ak ho pripojím znova, robí to isté a stále ak ho chcem nabiť, musím obnovovať celý mobil.

Problém je aj s displejom, nechce reagovať robí si čo chce otvára aplikácie a podobne... mám problém sa vôbec dostať do nadstavení a resetovať ho.
Taktiež sa mi vyskytol problém s update softvéru. Ako už viete, pre Z2 je update na android 5.1 a ja mám 4.4 a píše mi, že nie sú prístupné žiadne update.

Neviete mi s tým nejako poradiť? Neviem, či ho mám prepáliť v podstate by bolo možno dobré vymazať celý android a nanovo ho tam nahrať, no neviem či by to zabralo. Určite sa jedná o nejakú DEMO verziu a na akom princípe to funguje to teda neviem. V tejto oblasti som lajk.
Samulinho
zelenáč
zelenáč

mobil: sony Z2
tablet:

Späť na Sony Xperia Z2

TOPlist