Xperia Z5

Poslaťod moschino » Štv 27. Apr 2017 18:59:46

Nenasla som tu takuto temu, tak zakladam (dufam nevadi).
Mam xperiu Z5, nema este ani rok a mam problem s tym, ze ked telefonujem, neviem zlozit hovor. Obeazovka cierna, nereaguje. Stlacam aj tlacitko na vypnutie, nic. Obcas aj zavibruje ako ked zaregistruje odtlacok prsta, ale obrazovka je stale cierna. Obcas, ale fakt malokedy, blikne, ale hned sa vypne, nestihnem ani zlozit alebo to nestihne zareagovat. Proste ziadnym spôsobom neviem zlozit hovor. Nepomaha ani dlhe drzanie tlacitka na vypnutie (restart), nereaguje. Vzdy ma musi zlozit druha strana. Co je niekedy dost neprakticke, hlavne ak druha strana nesviha hovor alebo ma obsadene, ja neviem zlozit, vyzvana do nekonecna az kym sa nezapne odkazovka a nenahra sa odkaz a nezlozi ma potom samo... :|
Je to dost otravné a obmedzujuce.

Skusala som vselico. Najskor som si myslela, ze je to nejakou aplikaciou, odinstalovala som zaradom pomaly vsetko. Niekedy to na cas pomohlo, ale problem sa objavil znovu. Teraz uz okrem obycajnych aplikacii ako messenger, ig, fb nemam pomaly ziadne a zas neviem skladat hovory. Vymazala som takmer vsetky fotky, ci to nerobi plná pamat, vlozila sd kartu, aby bolo pamate fakt dost a stale. Obnovenie tovarenskych nasraveni pomoze vzdy tak na mesiac a potom je problem zas spat.

Neviete co s tym moze byt? A ako to dat doporiadku? Uz zvazujem aj reklamaciu. Je mi trapne volat napr. s lekarkou alebo do banky a potom ju poprosit, nech zlozi ona, lebo ja neviem.
Vdaka vopred
moschino
zelenáč
zelenáč

mobil: 0910927666
tablet:

Poslaťod Stano36 » Štv 27. Apr 2017 19:27:18

Ak ti po ukončení hovoru ostane čierna obrazovka problém môže byť so senzorom priblíženia. Zaujímavé je že po obnove výrobných nastavení ti to pár dní funguje správne a potom to znovu začne blbnúť.
V nastaveniach - Zjednodušenie ovládania väčší malá mať možnosť ukončenia hovoru stlačením Zap./ Vyp. tlačítka možno by ti to mohlo aspoň dočasne vyriešiť problém z ukončením hovoru.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Sony / Sony Ericsson

TOPlist