Zte Nubia z5s network forbidden

Poslaťod Netjumper » Uto 06. Máj 2014 22:07:18

Zdravim , mam menši problem so svojim zte nubia z5s , mam na simke neobmedzeny internet všetko mam nastavene aby išly data lenže posleda vec čo mi chyba je v menu v nastaveniach mobilnych sieti mi je treba zvoliť si operatora premna je to T-Mobile 3G všetko vyhlada akurat že ked sa chcem pripojiť napiše že sa neda zaregistrovať a pri tom nazve je T-Mobile 3G(forbidden) čo znamena zakazany nejde to pripojiť a kvoli tomu mi nefunguje datova sieť ... hladal som všeljake navody ale konketne na moju nubiu niesu su len na napriklad samsung galaxy s3 alebo s4 lenže žiaden z nich nefunguje neviem už čo mam robiť som zufaly ... prosim a dakujem za pomoc :);) prajem pekny den :lol:
Netjumper
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod smajlovk » Str 07. Máj 2014 4:49:23

Ide ti pripojit vobec na nejaku siet / operatora? Nemas telefon blokovany len na nejaku siet, kde si ho kupoval?
Obrázok užívateľa
smajlovk
admirál
admirál

mobil: OnePlus 3T
tablet:

Poslaťod djmikxy » Ned 11. Máj 2014 20:35:23

To vyzera nato ze mas ten tel. napr. z ciny kde su ine pasma a napr. volanie sms ti funguje ale data uz nie.. mozno sa mylim ale uz som nieco podobne niekde cital..
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Späť na Smartfóny

TOPlist