Zobrazenie volajuceho

Poslaťod lesky » Uto 27. Jún 2017 14:00:00

Zdravim,
Nedavno som presiel z S5 Mini (Android 6) na S7 (SK distribucia) a je na nom novy Nougat. Doteraz som bol zvyknuty, ze pri prichadzajucom aj odchadzajucom hovore sa mi zobrazovala fotka volajuceho (ak teda bola priradena ku kontaktu volajuceho) na polovicu obrazovky, no teraz sa zobrazi len malicka okruhla ikona. Skusal som uz hladat po internete, ale nic uzitocne som na to nenasiel (samozrejme okrem 3rd party aplikacii). Kontakty som mal zalohovane na Googli, skusal som aj importovat kontakty na zariadenie, rucne priradit fotku ku kontaktu, dokonca som aj skusal celkom vymazat kontakt a vytvorit ho nanovo - nic nepomohlo.
Vedel by mi prosim niekto poradit, ako nastavit, aby sa mi zobrazovala normalna velka fotka kontaktu?
Srdecna vdaka.
lesky
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod brm » Str 28. Jún 2017 21:05:08

Je to nová fičúra nových androidov, pomôžu iba aplikácie tretích strán alebo downgrade na Android 6, ten myslím má ešte veľké fotky kontaktov (ale nie som si už istý, nepamätám)..
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Späť na Samsung Galaxy S7 (G930F)

TOPlist