Problém s nabíjanín

Poslaťod Vikinka » Štv 21. Dec 2017 10:51:07

Dobrý deň, stalo sa mi niečo zvláštne s mobilom. Dala som si ho v práci na nabíjačku cez USB do počítača a pustila online stream rádia cez reproduktor ktorý bol pripojený cez bluetooth. Po asi dvoch hodinách pozerám na mobil že namiesto nabitia je vybitý na 27%. Keďže sa mi to nezdalo dala som mobil normálne na nabíjačku do zásuvky. Percentá sa ale pohybovali hore dole z 27 na 28 a naspäť na 27. Skúsila som vymeniť kábel a neskôr aj adaptér kedže sa situácia opakovala. Mobil som kupovala 14.11.2017 a tak som zo zúfalosti skúšala čokoľvek a dala som mobil do stredného režimu úspory batérie. A zrazu sa už nabíja. Neviete čo sa mohlo stať? Bol tak plne vyťažený že sa nedokázal nabíjať? Nerozumiem ničomu a keby nešli sviatky dám ho okamžite reklamovať. Ale ak sa mi to stane medzi sviatkami neviem čo budem robiť. Ďakujem za každú pomoc.
Vikinka
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S7 Edge
tablet:

Poslaťod holo01p1 » Pia 22. Dec 2017 21:03:42

Vikinka píše:Dobrý deň, stalo sa mi niečo zvláštne s mobilom. Dala som si ho v práci na nabíjačku cez USB do počítača a pustila online stream rádia cez reproduktor ktorý bol pripojený cez bluetooth. Po asi dvoch hodinách pozerám na mobil že namiesto nabitia je vybitý na 27%. Keďže sa mi to nezdalo dala som mobil normálne na nabíjačku do zásuvky. Percentá sa ale pohybovali hore dole z 27 na 28 a naspäť na 27. Skúsila som vymeniť kábel a neskôr aj adaptér kedže sa situácia opakovala. Mobil som kupovala 14.11.2017 a tak som zo zúfalosti skúšala čokoľvek a dala som mobil do stredného režimu úspory batérie. A zrazu sa už nabíja. Neviete čo sa mohlo stať? Bol tak plne vyťažený že sa nedokázal nabíjať? Nerozumiem ničomu a keby nešli sviatky dám ho okamžite reklamovať. Ale ak sa mi to stane medzi sviatkami neviem čo budem robiť. Ďakujem za každú pomoc.
Cez usb sa nábija pomalšie a ak ešte máš zapnuté rádio tak viac energie spotrebuje ako dobije

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku
holo01p1
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung s4
tablet:

Poslaťod PetoG » Uto 02. Jan 2018 20:49:08

Skus ho restartovat a pripojit do klasickej zasuvky. Standardne usb 2.0 porty ti nabiju fon 2x tak dlhsie ako z elektrickej zasuvky.. lebo 1A. Ak by to bol usb 3.x port, tak mozes nabijat ako zo zasuvky, lebo 2A.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
Obrázok užívateľa
PetoG
kapitán
kapitán

mobil: LG G4
tablet: Galaxy Tab S2

Poslaťod Vikinka » Uto 17. Apr 2018 9:54:54

Ahojte takze aj do dnes sa problem opakuje. Zbadam ze mam vybity mobil dam na nabijacku a a nic. Namiesto nabijania sa mobil vybijal az na 9 percent (na zaciatku nabijania mal 15 PERCENT). Normalne v zastrcke bol aj som ho restartovala (inokedy restart pomohol dnes uz nie) vymenila som nabijacku za externu na 2.0 a zatial nabija. Uz to ale nejdem riesit a budem to rovno reklamovat lebo sa to stava denne. :evil: :evil:
Vikinka
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S7 Edge
tablet:

Späť na Samsung Galaxy S7 edge (G935F)

TOPlist