S4 mini LTE - SWAN (Pomôž a ZAROB SI ) !!!

Poslaťod michalus » Uto 17. Máj 2016 14:43:28

Ponúkam finančnú odmenu, ak mi niekto spojazdní internet od 4ky-swanu na mojom mobile.Už som z toho zúfalý a skúšal som všetko možne.Som celkom technicky zdatný, ale nemám už nato nervy.Telefón podporuje LTE, ale je problém so 4kou.Nastavil som to podla ich pokynov a nejde to.Udajne si musim updatnut android na 5.0 a tam je problem!!Myslel, som si, že bude chyba na sim karte, ale to som hned vylucil lebo na manzelkynom mobile to ide.Ona ma Ulefone Paris.Rootol som telefon, stiahol som si vsetko mozne od kies, odin, až po cm 12.1, recovery clockwork, gaaps atd..Povolil som aj debuging mode, môj problem je ten, ze ked restartujem fon cez tie tri tlacidla, sformatujem tie data cez ten wipe, a ked chcem instalovat, tak vsetko pekne si najdem na sd karte, a ked si myslim,ze sa instalacia dokonci, tak mi napise nieco v style E: system notification failure..ked som instaloval nieco ine, tak zase niaka ina hlaska footer.Dost casu som tomu obetoval a uz mi rastu hriby na hlave, takze ak sa najde niekto seriozny a spravi mi to, či uz osobne alebo cez net-možeme aj cez fb,skype, to je jedno..Len mi to prosim Vás spravte.Zadarmo to nechcem, urcite sa financne dohodneme.Fakt uz mam toho plne brýle :cry: môj mail je: misob223@gmail.com diky chlapi!
michalus
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S4 mini
tablet:

Späť na Samsung Galaxy S4 mini (I9195)

TOPlist