Nová rom pre Samsung t111

Poslaťod Leo8907 » Pon 18. Aug 2014 8:22:53

Zdravím
Chcel by som si dať novú rom na tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite -SM-T111-Samsung
už mám pár skúsenosti ale Samsung je iný na aktualizácie skrátka na všetko ako Sony xpiria preto by som sa chcel poradiť aká rom by bola najlepšia aj so slovenským jazykom a ako to urobiť tak aby sa predišlo problémom s tabletom .Ovládače už mám nainštalované teda tie základne potom treba stiahnuť odin ale neviem ktorá verzia je najlepšia? Skrátka potrebujem vedieť presne čo a ako za odpoveď ďakujem
Leo8907
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Leo8907 » Štv 21. Aug 2014 11:48:17

Zdravím nakoľko mi nikto neodpovedal na moju tému tak ako načo je toto forum ? to ste ho ani zakladať nemuseli ale ok skúsim sa takto spýtať hádam niekto kto len nečumi na príspevky ale aj reaguje mi odpovie
1.Mám tablet Samsung T111 ale nepodporuje mi funkciu OTG tak rozmýšľam nad tým že si dám inú rom na ktorej to podporovať bude
2.Mám vyhliadnutú aj stiahnutú rom DR ketan je to dobrá rom alebo nie aké mate skúsenosti?
3.Wipe factory mám vimazané ale ked to skúšam cez apply to sd card tak mi to nenájde a cez odin tam potrebujem csc pda a ešte niečo no ale ja mám len jeden súbor vo veľkosti 879mb T111_NB2_DrKetan_Custom_ROM_V1 vo formáte zip
Takže ja by som potreboval návod ako na to lebo na youtube je návod len na samsng note tpodla toho som postupoval ale ako som písal nechce mi to nájsť za návod diki moc
Leo8907
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Štv 21. Aug 2014 13:52:13

Ahoj , nemám toto zariadenie ale skúsim ti aspoň odpovedať na otázky.
1. OTG - ak tablet nepodporuje OTG funkciu tak ani custom ROM to nebude podporovať.
2. Keď nikto nereagoval tak asi nemajú nainštalovanú tú custom ROM alebo používajú iba oficiálnu verziu.
3. Ak chceš nainštalovať custom ROM musíš mať aj custom recovery a tá má iné možnosti.
Wipe data/ Factory reset
Wipe cache
Wipe Dalvik cache
Install zip from SD card

Ak chceš experimentovať a skúšať pomožem ti z návodmi , riziko ostáva na tebe.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod Leo8907 » Štv 21. Aug 2014 16:18:39

Dakujem ze si mi poradil takže aj tak by mi to bolo zbytočne to vážne keby že dám rom tak mi to OTG nebude podporovať? Hmm tak za návod budem rád ten si potom odložím ale zatiaľ keď by mi nepomohla ani inštalácia novej rom tak potom to je zbytočné tak ďakujem za odpoveď inak rozmýšľal som že by som si tam dal rom ktorá patrí do iného tabletu napr: :prestigio alebo xperia takže asi by mi to aj tak nepomohlo lebo Samsung má iný chipsed a nemuselo by mi to fungovať teda aspoň čo som čítal ale vidím že máš skúsenosti tak nevie čo povieš ty?
Leo8907
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Štv 21. Aug 2014 19:28:52

Veľa na výber nemáš ,našiel som iba tú DrKetan ROM.
Inśtalovať môžeš iba ROM určenú pre tvoje zariadenie.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Samsung

TOPlist