Prestigio multiphone 5455 DUO - led notifikácia

Poslaťod Veronikoleta » Pia 21. Nov 2014 20:43:11

Pozdravujem.
Rada by som sa poradila ohľadne problému s led notofikáciou neprijatých hovorov. Telefón 5455 mám zhruba mesiac, je to môj prvý smartphone s androidom a všetko funguje bez problémov, no nedávno som si všimla, že notifikačná led dióda nesignalizuje neprijatý hovor. Resp. na prvý neprijatý hovor tesne po reštarte telefónu pekne upozorní (zelené blikanie) a zobrazí aj ikonu neprijatého hovoru v hornej lište. Žiadny ďalší neprijatý hovor však nesignalizuje a nezobrazuje sa ani hore v lište. Vie mi niekto poradiť, čo sa s tým dá robiť a kde by mohla byť chyba?
Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Veronikoleta
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod mahon » Pia 21. Nov 2014 21:30:35

Mám podezření že to může způsobovat nějaká aplikace. Nemáš nainstalováno něco jako light manager,greenify a pod ? Vyzkoušej nainstalovat z google play např. light manager nebo jinou podobnou app na notifikace,nastav a sleduj. Pokud budou problémy i pak tak budeš muset udělat tovární nastavení,alespoň den neinstalovat žádné aplikace a sledovat jak se to bude chovat.
Obrázok užívateľa
mahon
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod Veronikoleta » Pia 21. Nov 2014 22:17:54

Díky za tip, stiahla som odporúčaný "Light manager", zdá sa, že zatiaľ to funguje - ledka bliká, hoci v hornej lište sa v zozname udalostí neprijatý hovor nezobrazí, ale to mi až tak nevadí.
Len ma rozčuľuje, že pôvodne to fungovalo aj bez aplikácie. Aspoň si to teda myslím - aj na základe toho, že po reštarte to ide a pri prijatých sms to tiež fungovalo bez problémov (no spočiatku som to tak podrobne nesledovala, čiže si nie som na 100% istá :-/ ) Ale reštartovať celý systém a nastavovať všetko odznova sa mi zatiaľ nechce O:-)
Každopádne díky moc za radu :-) a ešte jedna otázka - nebude mať takáto aplikácia dopad na výdrž batérie?
Obrázok užívateľa
Veronikoleta
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Prestigio

TOPlist