správca preberania súborov

počítačový softvér

Poslaťod Olinocka » Ned 18. Sep 2011 13:46:29

Včera som si stiahla hru okolo 500 MB a 5 part. stiahnuté časti som neotvorila,bolo neskoro a tak som to chcela urobiť dnes, Už to nejde. Stratila som stiahnuté súbory? Alebo sa nachádzajú niekde v PC. V správcovi je otvoriť v nevýraznom zobrazení,čiže na kliknutie nereaguje. Pomôže mi niekto?
Olinocka
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod Triglavus » Ned 18. Sep 2011 14:17:56

Prvá zásadná vec je, že tu sa warez nerieši keďže sa jedná o ilegálnu činnosť. Ale k tomu problému čo máš, záleží ako si to sťahovala a cez čo. Chrome má prednadstavenú zložku kde to ukladá a dá sa zmenič, Internet Explorer sa ťa pýta kam to chceš uložiť a napríklad Bit Torrent sa tiež pýtam kam to ide uložiť. Treba sa len pohrabať v nadstaveniach, prípadne prehľadať pc a názvom súboru. Je tu ale jedna vec, ak si to všetko sťahovala len dočasne, tak sa to ukladá do Windows zložky "temp" ktorá sa pri vypnutí systému maže kompletne. Keďže sa ale jedná o viac súborov ktoré sa rozbaulujú, je toto vysoko nepravdepodobná situácia.
HTC Desire HD - od release do 2012
Nexus 4 - od release do teraz
Obrázok užívateľa
Triglavus
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod Olinocka » Pon 19. Sep 2011 8:15:41

Ďakujem za odpoveď. V tejto oblasti som nová,nemám skoro žiadne skúsenosti. Otvorím PC kopec rôznych vecí,denníky,časopisy, hry a rôzne. Čo je legálne a čo nie je legálne, pirátske? Čo je android market,sú tam hry atď, zdarma, ktoré si treba kúpiť. Potom stránka "ulož to",slnečnice.cz a rôzne ďalšie odkazy na sťahovanie. Niekde sa píše,nejde o pirátske sťahovanie. Žiadajú platbu za sťahovanie,tzv.kredity, čo je to. Všetko čo si nekúpim je nelegálna činnosť. Je na to právna norma,usmernenie, pokyn, ktoré stránky sú legálne a ktoré nie. Môže ma niekto usmerniť. Ďakujem.
Olinocka
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod Romualdo » Pon 19. Sep 2011 9:33:27

odporucam stahovat iba z marketu, co je zadarmo je zadarmo a kvalitnejsie aplikacie su vacsinou platene
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod Triglavus » Pon 19. Sep 2011 10:21:33

V podstate platí, že pokiaľ sa nejako zasahuje do hry, na to aby fungovala, či už crackom alebo zmenou nejakého súboru, jedná sa o nelegálnu operáciu a nelegálne vlastnenie software. Je veľmi málo hier na PC ktoré sú zadarmo. Na Android Markete je veľká časť hier síce zadarmo, stále ale funguje nejaký spôsob ako sa "odvďačiť" človeku čo hru spravil a poslať mu peniaze a je veľa ľudí čo to využíva. Videl som ale aj kopu hier/aplikácii ktoré mali reklamu a po zakúpení z marketu tú reklamu nemali. Hry na PC ktoré sú zadarmo a legálne sú často hratelné v prehliadačoch a sú písané v Jave, tak ako kopa hier na Android. Ohľadom ulož.to alebo slnecnice.cz, sú to stránky ktoré poskytujú úložný priestor a v žiadnom prípade nezodpovedajú za obsah ktorý tam dajú užívatelia, za to si zodpovedajú užívatelia samy. V každom prípade pre mňa ale platí, že je lepšie si hru kúpiť, pretože nikto nevie kto a kedy mu prezrie PC či tam je všetko legálne a vždy je jednoduchšie hrať hru, ktorá je originálom, pretože kopa hier v pirátskej verzií má veľa obmedzení, ako napríklad multiplayer nefunguje alebo sa nedá ukladať alebo sa nedá hrať na serveroch kde je 12 miliónov ľudí ale iba na serveroch kde je 2000 ľudí.
HTC Desire HD - od release do 2012
Nexus 4 - od release do teraz
Obrázok užívateľa
Triglavus
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Späť na PC softvér

TOPlist