win 8.1 - problémy s poštou

čokoľvek z oblasti počítačov okrem hardvéru a softvéru

Poslaťod vlado62 » Sob 13. Feb 2016 13:32:20

Dobrý, chcel by som sa opýtať, ak by mi vedel niekto poradiť ohľadom môjho problému s poštou vo win 8.1.
Pred niekoľkými mesiacmi mi zrazu prestalo aktualizovať poštové kontá, pričom na mobile a tablete to fungovalo normálne. Dal som notebook do servisu, kde som ho dal celý vymazať a potom mi to nejaký čas fungovalo. Potom mi zase na nejaký čas vypadli nejaké kontá, ale po niekoľkých dňoch to samé naskočilo. Teraz mi zase niektoré heslá neaktualizuje a tiež na mobile a tablete (android) nemôžem v pošte zadať konto na hotmail, stále mi vypisuje hlášku : konfiguraci nastavení nelze dokončit. Uživatelské jméno nebo heslo je nesprávné. (Command:*sensitive*, response: #2#(Authenticationfailed), invalid username or password.). ale ak pozriem na poštu v gmail alebo hotmail (nie cez Pošta, Kalendár, Ľudia), tak tam to funguje. Doteraz bol problém len v notebooku ale teraz sa to nejako prenieslo aj na mobil - asi je niekte niečo zle nastavené, alebo... Taktiež keď som vypol dvojstupňové overenie a snažil som sa zadať konto, chodili mi stále kódy na potvrdenie – asi som sa v tom nastavovaní nejako zamotal a trebalo by to asi všetko nejako úplne zrušiť a zadať nanovo.
Ak niekto vie pomôcť, prosím, ozvite sa.
vlado62
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S4, Honor 6x
tablet: Lenovo Yoga 2

Späť na PC ostatné

TOPlist