filozofia androidforum.sk

Pravidlá fóra
čo sa aktuálne deje s androidforum.sk

Poslaťod Gaaspi » Pon 27. Aug 2012 18:51:51

Veď sú dobre dané tie reklamy. Obe plochy sú o mobiloch a sú nad a pod fórum. Nie v ňom. Takže úplná pohodička. Aj ja kliknem ak ma tam dačo zaujme. A čo sa týka finančných príspevkov, nevyhadzujú peniaze do luftu. Koľko tu je cenných rád, ako upravovať telefóny či androida za čo by sa v servise muselo platiť. Ja sa napríklad nerozumiem tomu, tak si musím tak či tak zaplatiť v servise. Tým chcem povedať že ak by ste mi tie úkony spravili vy, tak zaplatím vám a môžete to použiť pre fórum. Pomôžme si navzájom. Ak mi nastavíte telefón tak ako chcem, prispejem nejakou čiastkou (to by sme sa dohodli). A je kopa sedliakov čo sa tomu nerozumejú a radšej si zaplatia za spojazdnenie navigácie, upgrade androidu, rootnutie atď.
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

mobil: Samsung E1050
tablet: Nemám tablet

Poslaťod bam » Pon 27. Aug 2012 23:33:16

no reklamy bola nutnost, ak som nechcel na chod fora prispievat z vlastneho vrecka, to s pomocou nainstalovania sa da vyriesit aj samostatnym forom - kde budu moct ludia ponukat alebo hladat pomoc za peniaze, ze to priamo niekto nastavi, vdaka za prispevok
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Gaaspi » Uto 28. Aug 2012 19:09:48

to s pomocou nainstalovania sa da vyriesit aj samostatnym forom - kde budu moct ludia ponukat alebo hladat pomoc za peniaze
Však preto ma to napadlo lebo nie každý je taký že sa mu s tým chce ,,drbkať" to kadejaké sťahovanie viacerých programov do PC aby to šlo. A vy niektorí ste v tom už tak zbehlí že vám to ide tak prečo nie? Ani by nebolo treba na to fórum lebo to spadá pod sekciu bazár alebo ponuka práce. Ináč ťa chcem pochváliť, superné fórum. Veľmi sa mi zapáčil aj vzhľadovo, aj to vyriešenie frame-ov pre reklamy atď. Držím palce nech sa vám darí.
:)
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

mobil: Samsung E1050
tablet: Nemám tablet

Poslaťod bam » Štv 30. Aug 2012 11:54:26

vdaka :) to samostatne forum som myslel podobne ako si napisal, nahodim to tam
HTC Desire Z
Android 2.3.7