Pametova karta prestala ist

Google Glass , Náramky

Poslaťod Lenďo66 » Štv 05. Mar 2015 18:17:16

Ahojte mam problem,moja pametova karta zrazu prestala ist.Mam ju 2roky,kapacita 16gb,Zapol som dysplej a v notifikacnej liste mi vypisalo mi ze karta sd bola neocakavane odstranena pritom bola v mobile.Tak som ju vybral dal spat a uz ju vobec nenacita,ani v inom mobile,inu sdcku nacita ale tuto nic ako by tam ani nebola,pomozte ak viete,mal som tam fotky,atd :( :twisted: A este mam otazocku ktora apka je lepsia na zalohovanie dropbox ci google drive z hladiska kapacity,bezpecnosti,...?Vdaka
SAMSUNG GALAXY S3
Android 4.3 - Root
Štvorjadro 1,4 GHz, 1GB Ram
Batéria 3000 mah
Obrázok užívateľa
Lenďo66
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod brm » Štv 05. Mar 2015 18:32:34

Na zálohovanie máš podľa mňa jedno.. používaj to, čo Ti bude sympatické a praktické. Dnes to už ponúka takmer každý cloud.. dropbox, google, one drive, box, mega, copy.. atď.

Ak si veľmi paranoidný, Dropboxu sa vyhni, aj keď podľa mňa je to veľmi podarený systém a takmer každá aplikácia, ktorá chce niečo robiť cez cloud, dáva ako prvé podporu Dropboxu. Zálohovanie cez Google podľa mňa nie je to pravé, pretože sa poriadne nevieš dostať k svojim fotkám. Jedno obdobie som zálohoval aj na One Drive, ale mobilná a webová aplikácia sa mi zdala nič moc. V súčasnosti však vo veľkej miere používam Mega (50GB priestoru zdarma) a nemôžem si ho vynachváliť. Zálohuje v pohode, mobilná aplikácia už je nádherne rýchla, taktiež webové rozhranie je super.. a navyše dáta sa šifrujú už u Teba v mobile, čiže samotné Mega by nemalo vedieť, aké údaje máš u nich odložené. Možno otázka znie, dokedy.. kedy američania klepnú po prstoch Kimovi Dotcomovi a celé Mega pôjde do kytek. Snáď sa to tak skoro nestane.. hehe!

:)
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Späť na Ostatné príslušenstvo

TOPlist