ZTE Skate hry

Poslaťod dudo911 » Sob 31. Dec 2011 11:13:34

Ahoj ceco, chcel by som sa ta na nieco opytat, kedze tu na fore si asi najzrucnejsi v danej teme, nikde som zatial nenasiel odpoved na otazku ako rozbehat hry na zte skate, myslim take poriadnejsie hry ako napriklad nfs shift, asphalt ... videl som na youtube videa ako na tomto fone tie hry frcia bez problemov, no ja ich ani za boha neviem rozbehat, vopred dakujem za odpoved.

Ahoj.

Pouzivas originalnu rom, alebo nejaku custom? Pretoze na originalnej tazko rozchodis nejake lepsie hry. Custom rom su spravnou cestou, kedze obsahuju optimalizacie a vylepsenia, moznosti pretaktovania procesoru. To su veci, ktore na originalnej rom nespravis.

Custom romiek je viac a asi najlepsie odladene pre hry su bud Bluemonte 1.8.D (Android 2.3.4), ktora uz nie je dalej podporovana a vyvijana, alebo Atomic (Android 2.3.5), ktora je stale vo vyvoji a caka sa na verziu 3.0. Sucasna 2.5 ma este nejake nedostatky.

Ak ta mozem poprosit, pis prosim priamo do fora. Urobi si nejaku temu v suvisiacej kategorii. Nech su informacie pristupne aj pre inych potencialnych uzivatelov. Zaroven sa moze najst niekto iny okrem mna, kto ti bude vediet zodpovedat lepsie - ja predsa len nie som nejaky mobilovy hrac a vela som toho co sa tyka hier na tomto mobile neskusal
Len toto:
Angry birds, HAWX HD, Assassin's creed HD, drag racing
Vdaka.

Ceco.

Ano, viem romky som uz skusil vsetky, okrem bluemonte, doteraz som fical na CM7, ale strasne mi tam blbol ten proximity senzor, skory vzdy ked som telefonoval tak mi zhasol a to cloveku zacne liezt na nervy ked musi kazdy chvilu baterku vyberat, asi tam teda necham teraz ten atomic, aj ked na tom sa mi tiez neda nakalibrovat ten senzor, no a este ze napriklad pri tom shifte je napisane ze ma min poziadavky 1 GHz na procaku, no ja si moj neviem tak nataktovat , ale videl som videa jak to hrali na tomto fone bez problemov tak teda neviem ze co. No idem teda skusit tu temu zalozit a vazne dik, skusim este ten assasins creed.
dudo911
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Ceco » Sob 31. Dec 2011 12:26:11

Hmm... Viac informacii ti momentalne neviem dat. Mozno sa ozve niekto, kto ma s hrami na Skejte lepsie skusenosti. Narazil som vsak este na nejaku temu minule, kde rozoberali moznost nainstalovania Chainfire3D na Skejta, co by malo zabezpecit chod nejakych hier. Ale presne neviem co za funkcie to ma zabezpecit.
Skus sa pohrabat tu:
http://android.modaco.com/topic/349042- ... _chainfire

Potom este je tu vlakno, kde spominaju ktore hry sa podarilo rozchodit:
http://android.modaco.com/topic/347561- ... es-thread/

Ceco.
◊ THL W8 - 1.2GHz(x4) + PowerVR SGX 544 (MTK6589)
◊ GravityMod2 - Android 4.2.1
Obrázok užívateľa
Ceco
Moderátor
Moderátor

mobil:
tablet:

Späť na Orange Monte Carlo / ZTE Skate

TOPlist