Nexus 7 2012

Poslaťod gRandalf » Pon 16. Jún 2014 19:15:37

Zdravim, chcel by som sa opytat co mam robit s tabletom mam nexus 7 wifi verziu a dnes mi prestala fungovat, zacalo sa to prejavovat tak ze na vsetko na co som klikol tak prestalo pracovat ci uz nastavenia alebo aplikacie a aj vstup do menu no a tak som tablet vypol a zapol no a tablet sa nemoze nastartovat stale tam bezi to logo 4 farebne toci sa to a nic to nerobi. Neviete co s tym mozem spravit.
Dakujem
gRandalf
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 16. Jún 2014 19:29:21

Ahoj , skús Factory reset

Ak váš tablet zapnutý, vypnite ho.
Stlačte a podržte tlačidlo Volume Down, potom stlačte a podržte tlačidlo Power súčasne, kým sa tableta zapne. Uvidíte slovo "štart" sa šípkou nakreslené okolo neho.
Stlačte dvakrát tlačidlo hlasitosti nadol zvýraznite režime zotavenie.
Stlačte tlačidlo Power pre spustenie režimu obnovy. Uvidíte obraz na Android robota s červeným výkričníkom a slová "žiadny príkaz."
Podržte stlačené tlačidlo napájania, stlačte tlačidlo hlasitosti nahor.
Pomocou tlačidiel hlasitosti prejdite na "vymazať dáta / továrenské reset" a potom stlačte tlačidlo Power a vyberte ho.
Prejdite nadol na "Yes - vymazať všetky používateľské dáta," a potom stlačte tlačidlo Power a vyberte ho.
Poznámka: Ak váš tablet prestane reagovať kedykoľvek počas vyššie uvedených krokov, môžete ho reštartovať pridržaním tlačidla napájania po dobu niekoľkých sekúnd.

Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod gRandalf » Pon 16. Jún 2014 19:41:51

Zdravim, dakujem za navod spravil som vsetko tablet mi vypisal ze vsetko bolo zmazane dal som reboot now po dokonceni a zasa to len kruti tie farby cize ziadny ucinok :(
najhorsie na tom je ze teraz sa tablet neda vypnut stale ked podrzim tlacidlo zapinania tak sa vypne a hned nastartuje takze to kruti do nekonecna, skusil som odpojit baterku a zapojit a automaticky sa hned zasa zapol
gRandalf
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 16. Jún 2014 20:03:25

Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO