Motorola defy+ problem s klavesnicou

Poslaťod CicoX » Štv 19. Apr 2012 14:46:11

Zdravim
Uz dlhsiu dobu mam par problemov s mojou defy+ . Vlastne uz odkedy ju mam, tak mi lezie na nervy.
1.ked sa pripojim cez mobilny internet, tak nestihne ani maily nacitat a uz sa restartuje. REstartuje sa dookola az kym nevypnem mobilny internet.
2.Dalsim problemom je odpajanie s od internetu.napr: Pustim si video na youtube a po 30s sa odpoji.
3.No najnovsi problem vznikol vcera. Pocas pisania mi mizne klavesnica, medzi pismenka mi pise bodky, ciarky a smajliky, biedne reaguje na dotyk, a taktiez pri rolovani stranky nadol sa mi v polovici stranky vrati na zaciatok a dole sa nedostanem ani ked ju budem prosit. Najviac ma zaskocilo, ze nepomohol ani factory data reset.
To restartovavanie a odpajanie z netu by som este predychal (uz som si na to zvykol), ale na problem c. 3 sa zvyknut neda :roll:
Ak by mal niekto nejaky napad ako to vyriesit, tak mi prosim pomozte, lebo som uz fakt zufaly
DAkujem
CicoX
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Štv 19. Apr 2012 17:07:18

Zaručná oprava :) Niečo určite nebude v poriadku. Flashoval si tam custom rom alebo nejake upravy?
Skyder

Poslaťod CicoX » Štv 19. Apr 2012 18:17:32

neviem akym zazrakom, ale problem 3 vyrieseny. 3-nasobny factory data reset . A ci by mi to vobec do zaruky zobrali, to netusim, je to rootnute, a vypada ako keby po nom tank presiel A tiez som ho uz aj rozoberal doma, ked som mal po jednom z padov problem s wifi antenou :lol:
CicoX
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Motorola

TOPlist