Brickol som si LG P760

Poslaťod Xeen » Uto 26. Aug 2014 13:59:04

Zdravím,
používal som staršiu Artasovu romku, no a keď vyšiel update, tak som si ju chcel nainštalovať. To ale vyžadovalo novú recovery. Tak som si ju teda flashol, v tej som potom flashol romku. Tam som zrejme zabudol nieco zaškrtnúť (zrejme v nastaveniach), no, a od vtedy mi nejde telefón pustiť. Proste je zaseknutý na logu LG. Tak som chcel ísť teda znovu do recovery, že ju reflashem. Ale recovery mi nejde pustiť. Nejde ano hard reset, nič. Jediné, čo sa dá, je pustiť ho do fastbootu. No tak som to teda skúsil cez počítač (s tým fastbootom to neviem, len som si našiel nejaké návody :() hej teda cez príkazový riadok to flashúť. Avšak nič sa nedeje, pretože mi napíše zariadenie nenájdené, aj keď pri zapnutom Fastboote mi píše pripojené USB Modem Phone ADB port. Tak som teda skúsil ísť cez nejaký KDZ, ale ani to mi nič nenájde. Problém proste je, že kým ten mobil nezapnem, tak je akoby nepripojený k PC, takže s ním nič nemôžem robiť. No avšak mobil nepustím, pokial tam neflashen nejakú inú recovery a romku. Návody čo som našiel, vyžadujú pustiť USB Debugging alebo LG mód. No a to nemôžem. Niekde som čítal, že tieto telefóny su nebrickovateľné. Preto veľmi pekne prosím o hocijakú potom ktorá mi pomôže k pusteniu telefónu.
PS: Mám urobenú zálohu cez Nandroid, ale tá mi je asi nanič ked nepustím mobil.
Xeen
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Uto 26. Aug 2014 22:18:28

Ahoj ,máš fastboot ovládače ?
Keď zadáš príkaz fastboot reboot reštartuje sa ti mobil ?
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC 10
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod Maklan » Str 27. Aug 2014 5:59:21

A máš dobre adb? Skus ešte "fastboot devices" ak ti tam napíše tvoje zariadenie tak sme na správnej ceste. Adb http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2588979
Obrázok užívateľa
Maklan
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod Xeen » Str 27. Aug 2014 11:49:22

Tak vďaka za rady. Nakoniec som to spravil cez fastboot, len tam boli problémy s detekovaním, ale tie som vyriešil. Takže mobil už funguje :) Vďaka
Xeen
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na LG Optimus L9 (P760)

TOPlist