LG L9 II nejde zapnúť

Poslaťod Craziest » Štv 30. Okt 2014 15:15:29

Zdravím,

dnes ráno som sa zobudil a pozerám, že mobil je vypnutý, skúšam zapnúť - nič, ani necekol. Pripojím na nabíjačku a po hodine skúšam a stále nič, dokonca ani len logo. Mám ho asi mesiac, neprišiel určite do kontaktu s vodou a ani nespadol. V noci som sa na ňom ešte hral. Baterka určite nebola vypitá.

Keď ho pripojím k PC, iba zaznie tá zvučka pripojenia HW a keď odpojím, tak iba zvučka odpojenia - žiaden disk sa ale neobjaví.

Dnes sa mi prenieslo zrovna číslo k inému mobilnému operátorovi, ale to s tým asi nesúvisí, asi iba náhoda, bolo to tiež niekedy ráno.

Chcem vyskúšať všetko čo je možné, skôr než pôjde na reklamáciu, lebo nechcem byť dlho bez neho.

Prosím, poraďte čo s tým. Ak niečo ešte potrebujete vedieť, napíšem.

Vopred ďakujem.
Craziest
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod mahon » Štv 30. Okt 2014 17:37:59

Vytáhni,vlož baterii a vyzkoušej jestli se dostaneš do recovery nebo download modu. Pokud ne tak poslat na reklamaci. Pokud se dostaneš do recovery modu tak proveď wipe data. Bohužel příjdeš o data ale měl by se ti rozjet.
Obrázok užívateľa
mahon
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod peter6666 » Ned 28. Dec 2014 14:23:35

Ahoj.Mal som LG tento model a mne sa stalo presne to isté.Dal som ho reklamovať a
museli vymeniť nejaký konektor k nabíjaniu.Proste odišiel.
LG sú príliš kazové mobilné telefony.Bohužial.
Ale čo som si všimol,každý od najlacnejších po najdrahšie mobilné telefony má problémy.
A hlavne tie nadupané nad 500 euro.
Nakoniec si kúpim klasický do 50 euro tlačítkový a možno nebudem mať žiadny problém.
peter6666
zelenáč
zelenáč

mobil: lg g3s
tablet: žiadny tablet

Späť na LG Optimus L9 II (D605)

TOPlist