LG Optimus GT540 - CM 7.2 a zmazanie tel.zoznamu

Poslaťod ac.milan » Ned 20. Jan 2013 22:19:15

Zdravim, pouzivam LG GT540 Optimus s Cyanogen ROM 7.2 od miroslav_mm

otazka je, ako mozem odstranit cely telefonny zoznam kontaktov ulozenych v telefone? kedze ich mam aj na gmail ucte, nechcem ich mat dvojmo, po stlaceni menu tlacidla v Kontaktoch ako v inych androidoch mi hromadne odstranenie neponuka.

na google ucte ich chcem nechat, vymazat potrebujem tie v internej pamati telefonu. A na 400 kontaktoch podrzat prst a dat odstranit, viem si vecer predstavit aj inak.
na dumbphonoch to ide na jeden sup, to v Gingerbread nedomysleli? v ICS na Galaxy SII to mam, tam je to OK
ac.milan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 21. Jan 2013 13:57:27

Ahoj, v nastavení kontaktov by si mal mať možnosť zobrazenia kontaktov ( SIM, telefón alebo Google ). Máš asi označené minimálne dve z nich a preto máš kontakty dvojmo. Keď chceš odstrániť kontakty z telefónu tak si zvoľ aby sa ti zobrazovali iba tie kontakty vojdeš do menu a vyberieš odstrániť kontakty ,vyberieš moznosť všetky a odstrániš. Teraz už budeš mať zoznam prázdny a tak si daj zobraziť Google kontakty.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod ac.milan » Pon 21. Jan 2013 23:07:44

moznost zobrazenia kontaktov tam skutocne mam. na SIM nie je nic, zobrazuju sa mi telefon a google. ked si nastavim zobrazovanie iba kontaktov google, napriek odciarknutiu moznosti telefonu sa tam telefonne kontakty nadalej zobrazuju dvojmo, cize aj tie z telefonu. Ak nedam zobrazit ziadne, tak sa zobrazuju iba tie z telefonu. ked vojdem do menu, su tam vsetky moznosti ako Hladat, Novy, Moznosti zobrazenia, Ucty, Import/export a Nastavenia. v nastaveniach o mazani nie je nic. tento problem som mal aj v stock 2.1 androide. zrejme bude niekde chyba.

AVSAK medzicasom som uz prisiel na riesenie. Treba ist do Nastavenia - Aplikacie - Vyuzitie ukladacieho priestoru - Ulozisko kontaktov - Vymazat udaje. Tymto sa odstranili kontakty telefonu, zobrazuje sa iba Google a som spokojny :)
ac.milan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na LG Optimus (GT540)

TOPlist