Lenovo A 5000 problem s kontom

Poslaťod Matuel » Pia 30. Sep 2016 20:42:38

No tak dopadlo to tak, že som viackrát dal spraviť tú zálohu do PC, aj na telefóne mi vyskočilo, že záloha spravená ale nikde som to nenašiel. Vykašlal som sa na to a obnovil som výrobné nastavenia. Problém sa vyriešil, akurát v tom warlings som prišiel o všetko....

Inak do budúcna, keď budem meniť telefón, viem spraviť tak zálohu, že ju spustím v novom telefóne a ten sa mi nastaví tak ako som mal a stiahne mi tie programy čo som aj mal v starom ? Lebo teraz nič iné nerobím, len sťahujem, nastavujem a samozrejme sú veci, ktoré už neviem ako som nastavil, napr. neviem kde vypnem to zavibrovanie keď niekomu volám a mi zdvihne - viem, že aj predtým mi trvalo dosť dlho pokým som to našiel.

A inak je možné nejak zrušiť tú hlasovú zvučku pri zapnutí telefónu , lebo od kedy ho mám som na to neprišiel a také nastavenie nenašiel.

Každopádne ďakujem za rady, možno raz tú zálohu z warlings nájdem, čo by bolo super, lebo teraz hrať po cca trištvrte roku nazbieraných bodov od znova bez zbraní je o ničom, nemám online proti nikomu šancu a môžem teda iba zbierať body offline....
Matuel
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung
tablet:

Predchádzajúci

Späť na Lenovo

TOPlist